rooney-pogba

پوگبا : شاید طلسم شده ایم

پوگبا در مورد تساوی اخیر منچستر یونایتد در خانه مقابل وستهم صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد طبق معمول هفته های گذشته بار دیگر در الدترافورد در لیگ برتر به تساوی رسید. تیم مورینیو که در این بازی هم موقعیت های زیادی خلق کرد، باز هم در رسیدن به گل پیروزی ناکام ماند و به این ترتیب دو امتیاز دیگر هم در خانه از دست داد. بعد از برد مقابل لستر در لیگ برتر در الدترافورد، شیاطین سرخ، مقابل استوک، برنلی، آرسنال و وستهم در خانه امتیاز از دست داده اند.

پل پوگبا در مورد تساوی اخیر یونایتد در مقابل وستهم در لیگ برتر، در مصاحبه با SFR این چنین گفته است:

کم کم به این فکر می کنیم که شاید طلسم شده ایم، فرقی نمی کند چه تیمی به اینجا می آید، ما مقابل آن ها برتر هستیم و مالکیت توپ و میدان را در دست می گیریم و فرصت سازی می کنیم، اما به پیروزی نمی رسیم. به هر حال شانس بالاخره به ما روی خوش خودش را نشان خواهد داد و زمانی که این اتفاق افتاد باید از آن استفاده کنیم.

از تیم مطمئن هستم چرا که ما موقعیت خلق می کنیم، ولی به برد نمی رسیم. فقط باید روی برخی جزییات دقت بیشتری کنیم. مثل گلی که در ابتدای بازی مقابل وستهم خوردیم و یا گل در لحظات پایانی مقابل آرسنال. امتیازهای احمقانه ای را از دست داده ایم. ولی من به تیم اطمینان دارم و می دانم که شرایط درست خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *