پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26667 9 آذر 1395 ساعت [ 15:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاری سن ژرمن بار دیگر به دنبال خرید مسی

قهرمان فرانسه تمایل دارد با دار و دسته شیخ منصور برای جذب بهترین بازیکن جهان وارد رقابت شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، آینده لیونل مسی در باشگاه بارسلونا از روزی که مشخص شد تمایلی به تمدید قرارداد فعلی‌اش نشان نداده، سوژه گمانه‌زنی‌های فراوانی بوده است. پیش از […]

قهرمان فرانسه تمایل دارد با دار و دسته شیخ منصور برای جذب بهترین بازیکن جهان وارد رقابت شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، آینده لیونل مسی در باشگاه بارسلونا از روزی که مشخص شد تمایلی به تمدید قرارداد فعلی‌اش نشان نداده، سوژه گمانه‌زنی‌های فراوانی بوده است.

پیش از این از منچسترسیتی به عنوان مشتری اصلی او نام برده می‌شد که البته پپ گواردیولا، سرمربی این تیم این موضوع را تکذیب کرد. حالا نشریه مارکا از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتری جدید مسی نام برده است.

به نوشته این نشریه پاتریک کلویورت، مدیر فوتبال PSG با خورخه مسی، پدر مهاجم آرژانتینی بارسلونا که مدیربرنامه‌های او نیز هست ملاقات داشته است.

در همین حال شبکه RTL فرانسه نیز این اتفاق را اولین قدم‌های مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن برای دوئل با شیخ منصور و دار دسته‌اش، مالکان اماراتی منچسترسیتی برای عقد گران‌قیمت‌ترین قرارداد تاریخ فوتبال دانسته است. این شبکه پیش‌بینی کرده که پاریسی‌‌ها پیشنهاد رسمی خود را برای خرید مسی تابستان سال آینده ارائه کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت