پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 26730 10 آذر 1395 ساعت [ 20:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمالوند : امسال جزو ۶ تیم برتر لیگ می شویم

رمربی گسترش فولاد تبریز گفت: امسال جزو شش تیم برتر لیگ می شویم و ما این پتانسیل و توانایی را داریم. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان در محل سالن کنفرانس هتل پتروشیمی اظهار داشت: فردا […]

رمربی گسترش فولاد تبریز گفت: امسال جزو شش تیم برتر لیگ می شویم و ما این پتانسیل و توانایی را داریم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان در محل سالن کنفرانس هتل پتروشیمی اظهار داشت: فردا بازی سختی برابر سپاهان داریم ولی ما نیز آماده ایم تا بهترین عملکرد را نشان دهیم و در خانه سه امتیاز را بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه مشکل ما خط حمله است، افزود: خیلی زیاد موقعیت گل ایجاد می کنیم ولی نمی توانیم گلزنی کنیم.

کمالوند با بیان اینکه نتایج‌ گسترش فولاد متناسب با عملکرد این تیم نبوده است، گفت: در تمام مسابقات عملکرد خوبی داشته ایم ولی مشکل ما در خط حمله بوده است.

وی در خصوص بازی فردای تیمش برابر سپاهان نیز اظهار داشت: بازی فردا بسیار سخت است چراکه سپاهان تیم قدر و خوبی است و کادرفنی و بازیکنان توانمند و قدرتمندی دارد ولی ما نیز گسترش فولاد هستیم و به دنبال ارائه یک بازی خوب و کسب پیروزی هستیم.

کمالوند با تاکید بر اینکه تیم سپاهان شخصیت تیم بسیار خوبی دارد، افزود: آنها در چند سال اخیر همیشه مدعی بوده اند ولی ما فردا میزبان هستیم و باید پیروز شویم.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص بازی هفته گذشته تیمش برابر استقلال گفت: متوقف کردن استقلال در تهران آن هم با ۱۰ بازیکن خوب است و من هفته گذشته از بازیکنانم راضی بودم، ما چند گل هم نزدیم ولی بازی خوبی انجام دادیم، البته باید بگویم که از بدشانسی های اول فصل فاصله گرفته ایم.

وی در خصوص استقبال اندک هواداران از بازی های تیم های تبریزی نیز اظهار داشت: تب فوتبال در آذربایجان فروکش کرده و اکنون شرایط با شش سال قبل یکی نیست. اگر می خواهیم هوادار به ورزشگاه بیاید باید امکانات ایجاد کرد و به هواداران احترام گذاشت. مکان ورزشگاه های یادگار امام و گسترش فولاد خوب نیست و آنها خارج از شهر هستند.

گفتنی است دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۱۵روز پنج شنبه ۱۱ آذر در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت