خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو : صحبت های بین دو نیمه بازیکنان عامل پیروزی برابر وستهام بود
moriniho-manutd

مورینیو : صحبت های بین دو نیمه بازیکنان عامل پیروزی برابر وستهام بود

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد صحبت‌هایی را که بین دو نیمه بازی تیمش برابر وستهام در جام اتحادیه انجام داد، دلیل پیروزی قاطع شیاطین سرخ در این بازی می‌داند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو پس از پیروزی 4 بر یک تیمش برابر وستهام در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس که شیاطین سرخ را به مرحله نیمه نهایی فرستاد، گفت که در بین دو نیمه با شاگردانش صحبتی کرده است که آنها را برای ارائه عملکردی بهتر در نیمه دوم به خودشان آورده است.

مورینیو که (به دلیل اعتراض به تصمیم داور بازی شنبه‌ شب شیاطین سرخ برابر وستهام و شوت کردن یک بطری آب که اخراجش را در پی داشت) از نشستن روی نیمکت من‌یونایتد در این بازی محروم بود، در کنفرانس خبری پس از بازی به شبکه اسکای اسپورتس گفت: پس از گلی که وستهام زد ما 10 دقیقه تا پایان نیمه اول وقت داشتیم که در آن 10 دقیقه بازیکنانم به شدت ناراحت بودند و نمی‌توانستند احساس‌شان را پنهان کنند، چون وستهام با اولین شوتی که زد گل تساوی را زد.

مورینیو که تیمش در مرحله نیمه نهایی باید با هال‌سیتی روبه‌رو شود، افزود: در نیمه دوم اما تیم دوباره اعتمادبه‌نفس گرفت تا ضمن ارائه یک بازی زیبا و هجومی که هواداران دوست داشتند، به آسانی پیروز شود. من بین دو نیمه به آنها گفتم امکان ندارد که تیمی به این خوبی بازی کند و فقط به خاطر دریافت یک گل دست از بازی زیبایش بکشد. به آنها گفتم گل خورده را فراموش کنید. ما داریم واقعاً خوب بازی می‌کنیم پس اعتمادبه‌نفس‌تان را حفظ کنید و گل ناعادلانه‌ای را که خوردیم، از یاد ببرید. فراموش کنید که ما باید نیمه اول پیروز می‌شدیم و نشدیم. همین شد که در نیمه دوم گل‌های بعدی از راه رسید. گل به علاوه بازی خوب یعنی رضایت محض.

در بازی برابر وستهام، هنریک مخیتاریان، هافبک ارمنی بارسلونا عملکردی فوق‌العاده ارائه کرد که به سبب آن بهترین بازیکن میدان لقب گرفت.

مورینیو در تمجید از هافبک پیشین بورسیا دورتموند تأکید کرد: من واقعاً خوشحالم چون او این بازی خوب را برابر یک یک تیم لیگ برتری با توانایی‌های لیگ برتر و شخصیت لیگ برتری ارائه کرد. این بازی پیشرفت او را نشان داد. ما می‌دانیم که چه بازیکنی خریده ایم و منتظر دیدن او در چنین سطحی بودیم. به نظر می‌رسد او دارد به همان سطحی می‌رسد که می‌خواستیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *