خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / واکنش پدر ازمون به صحبت های برانکو : آقای برانکو! حرفه‌ای و منطقی باش
sardar azmoon rostov

واکنش پدر ازمون به صحبت های برانکو : آقای برانکو! حرفه‌ای و منطقی باش

پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به صحبت‌های سرمربی پرسپولیس در خصوص فرزندش واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی خلیل آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در واکنش به این شایعه که سردار آزمون، مهدی طارمی را به باشگاه روستوف پیشنهاد کرده و صحبت‌های امروز (پنجشنبه) برانکو ایوانکوویچ مبنی بر اینکه «بحث جدایی طارمی از پرسپولیس ربطی به آزمون ندارد»، گفت: برانکو سرش در کار خودش باشد و بداند سردار این صحبت‌ها را انجام نمی‌دهد و چنین کاری انجام نداده است. سردار مگر ایجنت یا مسئول باشگاه است که بخواهد بازیکنی به باشگاه معرفی کند؟! کسی در دنیای حرفه‌ای فوتبال اروپا چنین حقی ندارد و مسئول هر کاری مشخص است.

وی افزود: برانکو فکر نمی‌کند و این حرف‌ها را می‌زند؟ گویا او دهن‌بین است و هر حرفی که می‌شنود باور می‌کند، اما آقای برانکو! هر وقت چیزی را به صورت دقیق متوجه شدید، درباره‌اش صحبت کنید، نه چیزی که شایعه است و از هر طریقی به گوش شما می‌رسد. روح سردار هم از این ماجرا خبر ندارد. شما که به اصطلاح مربی حرفه‌ای هستید، در عمل هم حرفه‌ای باشید و درباره هر حرفی، واکنش نشان ندهید. چطور بدون منبع موثق این حرف‌ها را باور می‌کنید؟ من فکر می‌کردم برانکو مربی بزرگ و حرفه‌ای است، اما این صحبت‌ها نشان داد که او حرفه‌ای و بزرگ فکر نمی‌کند.

پدر مهاجم جوان تیم ملی و تیم فوتبال روستوف اظهار داشت: من همیشه سعی کردم سردار دنبال حاشیه نرود و خودش هم دنبال حاشیه نیست. سردار آنقدر حرفه‌ای هست که چنین کاری نمی‌کند، اما برخی مدام دنبال این هستند و با تیترهای مختلف و دروغ برای سردار حاشیه درست می‌کنند. متأسفانه برانکو هم بدون حرفه‌ای‌گری به این مسائل واکنش نشان داده است. بهتر است او حرفه‌ای فکر و عمل کند.

آزمون با بیان اینکه سردار سعی می‌کند با درخشش در فوتبال اروپا برای ایران افتخارآفرینی کند، گفت: متأسفانه هر روز یک حرف و حدیث درست می‌کنند. یعنی برانکو نمی‌تواند بازیکن‌های تیمش را کنترل کند یا مگر بازیکن‌های این تیم قرارداد ندارند که بخواهند به راحتی جدا شوند؟ برانکو که یک مربی به اصطلاح حرفه‌ای است، نباید با یک سؤال به بیراهه برود. من خودم پرسپولیس و استقلال را دوست دارم و هواداران همین تیم‌ها، هوادار سردار هم هستند و سردار هیچ وقت کاری نمی‌کند که هواداران این تیم‌ها را ناراحت کند. چنین اجازه‌ای هم ندارد بخواهد بازیکنی را به باشگاهی معرفی کند، چون وظیفه‌ها اینجا مشخص است.

وی تأکید کرد: موضوعی که مشخص است و این دروغ بزرگ را مشخص می‌کند آن است که سردار طارمی را به باشگاه روستوف معرفی کرده تا کنار هم بازی کنند! اینجا مشخص می‌شود که چنین چیزی درست نیست، چون آینده خود سردار هم مشخص نیست. شاید تا یک ماه دیگر خود سردار هم تیمش را تغییر بدهد. با این اوصاف چطور او طارمی را به روستوف معرفی کرده است؟

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *