پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27027 16 آذر 1395 ساعت [ 21:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گریزمان: اوبامیانگ مهاجم طزار اولی است

ستاره فرانسوی روخی‌بلانکو از مهاجم گابونی بورسیا دورتموند تمجید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گریزمان در گفت‌وگو با سایت آلمانی «ریور اسپورت» با اشاره به بازی فردا شب (چهارشنبه) رئال‌مادرید و بورسیا دورتموند در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: بازی دورتموند نزدیک است و من هم آن را از تلویزیون […]

ستاره فرانسوی روخی‌بلانکو از مهاجم گابونی بورسیا دورتموند تمجید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گریزمان در گفت‌وگو با سایت آلمانی «ریور اسپورت» با اشاره به بازی فردا شب (چهارشنبه) رئال‌مادرید و بورسیا دورتموند در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: بازی دورتموند نزدیک است و من هم آن را از تلویزیون تماشا خواهم کرد چون با این تیم این تضمین وجود دارد که بازی کسل‌کننده‌ای را شاهد نخواهم بود.

وی در ادامه عنوان کرد: ترجیح می‌دهم بازی‌هایی را ببینم که گل‌های زیادی در آن رد و بدل می‌شود. دورتموند همیشه تماشایی بازی می‌کند. فصل گذشته برادرم به دعوت اوبامیانگ یکی از بازی‌های دورتموند را در سیگنال ایدوناپارک از نزدیک دید. برادرم از بازی و جو موجود در ورزشگاه به وجد آمده بود.

پی‌یر امریک اوبامیانگ که این فصل در 15 بازی بوندس‌لیگایی موفق به زدن 15 گل برای بورسیا دورتموند شده است، مورد تمجید ستاره فرانسوی روخی بلانکو قرار گرفت که این فصل خود در 13 بازی لالیگایی 6 گل برای اتلتیکو به ثمر رسانده است.

مهاجم فرانسوی تیم دوم شهر مادرید همچنین در تمجید از مهاجم گابونی دورتموند اظهار داشت: اوبامیانگ واقعاً مهاجم طراز اولی است که بازی‌اش ثبات فوق‌العاده‌ای دارد. در چند ماه اخیر او مدام در حال پیشرفت بوده است. پی‌یر امریک همیشه از بودن در زمین خوشحال است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت