پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27033 16 آذر 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اوسین بولت به تیم فوتبال دورتموند خواهد پیوست!

سریعترین مرد جهان اعلام کرد که پیوستن به زردپوشان وستفالن جزو برنامه‌های بعدی اوست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوسین بولت، دارنده 9 مدال طلای المپیک اعتراف کرد اخبار اخیر برخی از رسانه‌های اروپایی مبنی بر اینکه قرار است به شاگردان توماس توخل در تیم بورسیا دورتموند ملحق شود، صحت دارد. رکورددار سریعترین زمان […]

سریعترین مرد جهان اعلام کرد که پیوستن به زردپوشان وستفالن جزو برنامه‌های بعدی اوست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوسین بولت، دارنده 9 مدال طلای المپیک اعتراف کرد اخبار اخیر برخی از رسانه‌های اروپایی مبنی بر اینکه قرار است به شاگردان توماس توخل در تیم بورسیا دورتموند ملحق شود، صحت دارد.

رکورددار سریعترین زمان ثبت شده در دوی 100 و 200 متر جهان، درباره تصمیماتی که برای آینده‌اش اتخاذ کرده، به شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا گفت: من به دورتموند خواهم پیوست اما قرار نیست در این تیم هیچ بازی انجام دهم و فقط برای تمرین کردن می‌روم، برای اینکه ببینم آیا پتانسیل خوب فوتبال بازی کردن را دارم و برای اینکه به خود نشان دهم که آیا می‌توانم در فوتبال هم موفق باشم یا نه.

بولت 30 ساله در پاسخ به این سؤال که آیا دوست داشت به جای یک دونده یک فوتبالیست بود، اظهار داشت: خیر، به هیچ وجه. دو و میدانی در طول مدتی که در این رشته مشغول فعالیت بوده‌ام، به من چیزهای ارزشمند زیادی آموخته است و من عاشق پیست دوومیدانی هستم. این روند در سال‌‌های آینده هم ادامه خواهد داشت و هرگز تغییر نخواهد کرد.

بولت با پیوستن به دورتموند این فرصت را به دست خواهد آورد تا مهاجم گابنی این تیم پیره امریک اوبامیانگ را به خواسته‌اش برساند. اوبامیانگ اخیر گفته که فکر می‌کند می‌تواند در دوی سرعت البته در مسافت کوتاه با بولت رقابت کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت