پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27075 17 آذر 1395 ساعت [ 15:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظر AFC دوباره تغییر کرد ، پرسپولیس هم راهی پلی آف لیگ قهرمانان اسیا شد !

کنفدراسیون فوتبال آسیا سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا را ۲+۲ اعلام کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز سهمیه کشورهای مختلف در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد که براساس آن سهمیه ایران 2+2 خواهد بود، این در حالی است که پیش از این مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال […]

کنفدراسیون فوتبال آسیا سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا را ۲+۲ اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز سهمیه کشورهای مختلف در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد که براساس آن سهمیه ایران 2+2 خواهد بود، این در حالی است که پیش از این مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفته بود سهمیه ایران قطعاً 1+3 است.

کنار ایران، کشور قطر هم سهمیه 2+2 را دارد و امارات و عربستان هم 1+3 سهمیه دارند، بدین ترتیب علاوه بر استقلال که در پلی‌آف بازی کند، پرسپولیس هم راهی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان شد. استقلال خوزستان و ذوب‌آهن دو تیمی هستند که به‌صورت مستقیم جواز حضور در لیگ قهرمانان را به دست آوردند.

AFC همچنین اعلام کرد کشورهای عراق، سوریه و لبنان معیارهای لازم را برای حضور در این مسابقات به دست نیاوردند و کویت هم به دلیل تعلیق حق حضور در مسابقات را ندارد.

قرعه‌کشی این مسابقات روز 23 آذر (سه‌شنبه آینده) برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت