پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27140 19 آذر 1395 ساعت [ 0:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زوریا 0-2 منچستر یونایتد ، صعود یونایتد به دور بعد با گلزنی میختاریان

منچستر یونایتد با پیروزی 2-0 در خانه زوریا، صعودش به مرحله بعد رقابت های لیگ اروپا را قطعی کرد. سایت تیفوسی به گزارش ورزش 11، در این دیدار شاگردان ژوزه مورینیو برتری ویژه ای نسبت به حریف نداشتند اما توانستند از موقعیت های شان بهتر استفاده کنند و در نهایت به پیروزی برسند.   منچستریونایتد […]

منچستر یونایتد با پیروزی 2-0 در خانه زوریا، صعودش به مرحله بعد رقابت های لیگ اروپا را قطعی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش ورزش 11، در این دیدار شاگردان ژوزه مورینیو برتری ویژه ای نسبت به حریف نداشتند اما توانستند از موقعیت های شان بهتر استفاده کنند و در نهایت به پیروزی برسند.

 

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 9، اولین موقعیت جدی بازی را به وجود آورد اما واکنش خوب سرخیو رومرو، دروازه یونایتد را بسته نگه داشت.

 

برتری یونایتدها ادامه داشت و بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و این نیمه بدون گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم هنوز جا نیفتاده بود که منچستریونایتد به گل رسید. روی اشتباه بازیکن زوریا در میانه زمین، مخیتاریان صاحب توپ شد و بعد از یک پیشروی عالی و فریب مدافعان حریف، در موقعیتی تک به تک دروازه را باز کرد.

 

برتری یونایتدها بعد از این گل هم ادامه داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت گلزنی، توفیق چندانی نداشتند. ولی سرانجام در دقیقه 88،  زلاتان توانست با زدن گل دوم، پیروزی شیاطین سرخ را قطعی کند. روی پاس عالی پل پوگبا بود که زلاتان پشت مدافعان حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه عالی، کار را تمام کرد.

 

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری 2-0 منچستریونایتد به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت