پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27229 20 آذر 1395 ساعت [ 17:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد 3 بر 0 بارسلونا در زمین اوساسونا با درخشش مسی

بارسلونا در خانه اوساسونا پیروز شد سیات تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا، عصر امروز (شنبه) بارسلونا در خانه اوساسونا با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. لوئیز سوارز در دقیقه 59 این بازی گل نخست بارسلونا را به ثمر رساند و لیونل مسی که پانصد‌و‌پنجاهمین بازی‌اش […]

بارسلونا در خانه اوساسونا پیروز شد

سیات تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین دیدار از هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا، عصر امروز (شنبه) بارسلونا در خانه اوساسونا با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید.

لوئیز سوارز در دقیقه 59 این بازی گل نخست بارسلونا را به ثمر رساند و لیونل مسی که پانصد‌و‌پنجاهمین بازی‌اش را برای بارسلونا انجام می‌داد، در دقیقه 73 دومین گل این تیم را به ثمر رساند. مسی در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، دومین گل خود و سومین گل بارسا را به ثمر رساند و با این 11 گله شد تا از نظر گلزنی در این فصل لالیگا از رقیب پرتغالی‌اش کریستیانو رونالدو یک گل پیش بیفتد.

با این نتیجه بارسلونا 31 امتیازی شد و فاصله خود را با رئال‌مادرید صدرنشین که امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان دپورتیوو لاکرونیاست، موقتاً به سه امتیاز کاهش داد.

قبل از بازی کهکشانی‌ها دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که در نخستین آنها از ساعت 18:45 والنسیا میهمان رئال‌سوسیه‌داد است و در بازی دوم از ساعت 21 لاس‌پالماس پذیرای لگانس خواهد بود.

در جدول پس از رئال‌مادرید و بارسلونا، سویای 27 امتیازی سوم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت