پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27239 20 آذر 1395 ساعت [ 21:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته چهاردهم بوندس‌لیگا ،لایپزیک سرانجام باخت ، بایرن صدرنشین شد

شگفتی ساز بوندسلیگا بعد از 14 بازی شکست خورد تا صدر جدول رو به بایرن تحویل دهد سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم بوندس‌لیگای آلمان امشب (شنبه) پنج دیدار همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین آنها بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها با نتیجه 5 بر صفر میهمانش ولفسبورگ را […]

شگفتی ساز بوندسلیگا بعد از 14 بازی شکست خورد تا صدر جدول رو به بایرن تحویل دهد

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم بوندس‌لیگای آلمان امشب (شنبه) پنج دیدار همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین آنها بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها با نتیجه 5 بر صفر میهمانش ولفسبورگ را درهم کوبید.

گل‌های این بازی را آرین روبن در دقیقه 18، روبرت لواندوفسکی دو بار در دقایق 22 و 58، توماس مولر در دقیقه 76 و داگلاس کاستا در دقیقه 86 به ثمر رساندند.

در دیگر بازی مهم امروز، تیم فوتبال راسن‌بال‌اشپورت لایپزیک، صدرنشین جدول رده‌بندی در خانه اینگولشتات با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد. تک گل این بازی را راجر در دقیقه 12 زد تا اولین باخت این فصل صدرنشین شگفتی‌ساز جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا رقم بخورد.

با احتساب نتیجه این دو بازی، بایرن مونیخ 33 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به راسن‌بال جای این تیم را در صدر جدول گرفت.

امشب همچنین تیم فوتبال بورسیا دورتموند در خانه کلن با تساوی یک – یک متوقف شد. گل نخست این بازی را رودنوس در دقیقه 28 برای کلن به ثمر رساند و مارکو رویس در دقایق تلف شده نیمه دوم کار را برای دورتموند به تساوی کشاند. دورتموند با این تساوی 25 امتیازی شد و در رده ششم جدول ماند.

در دو بازی دیگر امروز بوندس‌لیگا، هامبورگ با یک گل از سد آگزبورگ گذشت و فرایبورگ هم با همین نتیجه بر دارمشتات غلبه کرد.

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا از ساعت 21 هرتابرلین میزبان وردربرمن است.

در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا، پس از بایرن مونیخ و راسن‌بال‌اشپورت، هرتابرلین با 27 امتیاز سوم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت