خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017
volley world leag

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی مشخص شد. همچنین برزیل به عنوان میزبان مرحله نهایی این رقابتها در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۳۶ تیم در سه سطح آغاز می شود که مرحله نهایی آن به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد.

بر این اساس، مرحله نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۶ تیم از ۷ تا ۱۱ تیرماه سال ۹۶ در ورزشگاه فوتبال کاریتیبا برگزار می شود که برای نخستین بار مرحله نهایی لیگ جهانی در یک ورزشگاه روباز فوتبال برگزار خواهد شد.

در سطح یک لیگ جهانی ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا با یکدیگر در گروه های متفاوت و در سه هفته مسابقه می دهند.

ایران در هفته دوم لیگ جهانی میزبان گروه D است که تیم های صربستان، آرژانتین و بلژیک به تهران خواهند آمد.

ملی پوشان ایران در هفته نخست روزهای دوم تا چهارم ژوئن به مصاف تیم های برزیل، ایتالیا و لهستان در گروه A می روند، در هفته دوم ۹ تا ۱۱ ژوئن با تیم های صربستان، آرژانتین و بلژیک در گروه D مسابقه می دهد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با تیم های آمریکا، روسیه و لهستان در گروه H همگروه است و از ۱۶ تا ۱۸ ژوئن به مصاف آنان می رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *