پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27419 24 آذر 1395 ساعت [ 1:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اوبلاک 4 ماه از میادین دور خواهد بود ، شوک به تیم سیمئونه

سنگربان اسلوونیایی اتلتیکومادرید به دلیل مصدومیت اخیرش برای مدتی طولانی از همراهی روخی بلانکو باز خواهد ماند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نگرانی دیه‌گو سیمئونه، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید درباره وضعیت دروازه‌بان تیمش یان اوبلاک در بازی شب گذشته (دوشنبه) روخی‌بلانکو در خانه ویارئال بی‌مورد نبود چرا که مصدومیت این دروازه‌بان اسلوونیایی شدید است […]

سنگربان اسلوونیایی اتلتیکومادرید به دلیل مصدومیت اخیرش برای مدتی طولانی از همراهی روخی بلانکو باز خواهد ماند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نگرانی دیه‌گو سیمئونه، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید درباره وضعیت دروازه‌بان تیمش یان اوبلاک در بازی شب گذشته (دوشنبه) روخی‌بلانکو در خانه ویارئال بی‌مورد نبود چرا که مصدومیت این دروازه‌بان اسلوونیایی شدید است و نیاز به عمل جراحی دارد.

اوبلاک در بازی شب گذشته اتلتیکومادرید دچار در رفتگی شانه شد و به همین دلیل باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به این ترتیب او حداقل سه و حداکثر چهار ماه خانه‌نشین می‌شود در حساس‌ترین مقطع از فصل که تیمش باید در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کند غایب خواهد بود.

با خانه‌نشینی طولانی مدت اوبلاک، میگل آنخل مویا، دروازه‌بان اسپانیایی اتلتیکومادرید این فرصت را پیدا می‌کند تا خودی نشان دهد و اولین بازی‌اش برای اتلتیکومادرید هم شنبه هفته آینده در لالیگا برابر لاس پالماس خواهد بود.

او پیش از این در این فصل تنها یک بار به میدان رفته بود که برابر تیم گوئیخلو در دور رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت