پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27525 25 آذر 1395 ساعت [ 23:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رایزنی نتیجه داد : بازی ایران – ازبکستان یک روز زودتر برگزار می شود تا با شب قدر همزمان نشود

فیفا با تغییر زمان دیدار ایران – ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ که همزمان با شب قدر بود، موافقت کرد و این دیدار یک روز زودتر انجام خواهد شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به اینکه همزمانی دیدار ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با […]

فیفا با تغییر زمان دیدار ایران – ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ که همزمان با شب قدر بود، موافقت کرد و این دیدار یک روز زودتر انجام خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به اینکه همزمانی دیدار ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با شب عاشورا که چالش‌های زیادی را برای فدراسیون فوتبال ایجاد کرد، بالاخره با تغییر تاریخ دیدار ایران و ازبکستان در بازی برگشت این رقابت‌ها موافقت شد، دیداری که قرار بود در شب قدر برگزار شود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فیفا قرار بود دیدار ایران و ازبکستان در تاریخ 13 ژوئن 2017 (23 خردادماه 96) و همزمان با شب قدر و شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) در تهران انجام شود. باتوجه به اینکه این تاریخ هم چالش برانگیز بود، فدراسیون فوتبال با فیفا رایزنی کرد تا تاریخ دیدار ایران – ازبکستان را تغییر دهد و در نهایت فدراسیون جهانی فوتبال با تغییر تاریخ این دیدار موافقت کرد. با اعلام تاریخ جدید از سوی فیفا دیدار ایران و ازبکستان قرار است 12 ژوئن (22 خردادماه) برگزار شود تا برگزاری این دیدار با شب قدر همزمان نشود.

این اطلاع‌رسانی در حالی از سوی فیفا صورت گرفته که پیش از قرار گرفتن برنامه جدید در سایت فدراسیون جهانی، به فدراسیون‌های مرتبط با این موضوع اطلاع‌رسانی می‌شود، اما گویا فدراسیون فوتبال ایران تاکنون در این  باره اطلاع‌رسانی نکرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت