پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27669 27 آذر 1395 ساعت [ 13:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اینتر به دنبال وارث هاندانوویچ

اختصاصی | اینتر ممکن است که در این تابستان دروازبان خود، سمیر هاندانوویچ را به فروش برساند به همین دلیل نام هایی مانند ماتیا پرین، الکس مرت و آلسیو کرانیو به این تیم لینک شده اند.   سایت تیفوسی، دروازبان کهنه کار اینتر هنوز موفق به کسب تجربه بازی در لیگ قهرمانان نشده است و […]

اختصاصی | اینتر ممکن است که در این تابستان دروازبان خود، سمیر هاندانوویچ را به فروش برساند به همین دلیل نام هایی مانند ماتیا پرین، الکس مرت و آلسیو کرانیو به این تیم لینک شده اند.

 

سایت تیفوسی، دروازبان کهنه کار اینتر هنوز موفق به کسب تجربه بازی در لیگ قهرمانان نشده است و نمی تواند یک فصل دیگر هم برای تحقق این امر صبر کند و ممکن است که این تابستان در صورت عدم حضور اینتر در رقابت های لیگ قهرمانان این تیم را ترک کند.

اگر این دروازبان اسلوونیایی قصد ترک اینتر را داشته باشد، ماتیا پرین گزینه جدی اینتر برای جانشینی او می باشد که بعد از جی جی بوقون و دوناروما، سومین انتخاب ایتالیا در تیم ملی می باشد.

به هر حال گاتزتا دلو اسپورت گزارش می دهد که در این تابستان فارغ از وضعیت هاندانوویچ، اینتر قصد جذب یک دروازبان مطمئن را دارد و علاوه بر پرین، مرت، دروازبان اودینزه که در حال حاضر در سری بی توپ می زند را هم زیر نظر دارد.

کراینو، دروازبان تیم کالیاری هم که در تیم بنونتو بازی می کند دیگر گزینه اینتر می باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت