پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27735 28 آذر 1395 ساعت [ 11:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه : سال فوق‌العاده‌ای داشتیم

سرمربی روخی‌بلانکو معتقد است تیمش سال فوق‌العاده‌ای را به پایان برد و دستاوردهایش قابل توجه بوده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا در حالی در ورزشگاه ویسنته کالدرون با نتیجه یک بر صفر از سد لاس‌پالماس گذشت که 68 درصد مالکیت توپ و میدان در […]

سرمربی روخی‌بلانکو معتقد است تیمش سال فوق‌العاده‌ای را به پایان برد و دستاوردهایش قابل توجه بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا در حالی در ورزشگاه ویسنته کالدرون با نتیجه یک بر صفر از سد لاس‌پالماس گذشت که 68 درصد مالکیت توپ و میدان در این دیدار در اختیار زردپوشان جزایر قناری بود، اما میزبان پنج شوت بیشتر از لاس‌پالماس به سمت دروازه حریف زد.

دیه‌گو سیمئونه در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: بازی خیلی کاملی از تیمم دیدم. در نیمه اول موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم. زمانی که مالکیت توپ و میدان بیشتر در اختیار حریف‌تان است، بدین معناست که آنها قصد دارند به شما آسیب برسانند. میزان مالکیت توپ مهم نیست، بلکه موقعیت‌های گلزنی مهم است.

وی افزود: همانطور بازی کردیم که تصورش را داشتیم. به نظرم واکنش خوبی نسبت به حملات آنها نشان دادیم و نتیجه عادلانه‌ای در این دیدار رقم خورد. البته جای تأسف دارد که از موقعیت‌های خود بیشتر استفاده نکردیم.

سیمئونه که تیمش با این برد 28 امتیازی شد و سال 2016 را در جایگاه ششمی لالیگا به پایان برد، عنوان کرد: سال فوق‌العاده‌ای را به پایان بردیم. ببینید ما از کجا به اینجا رسیدیم، تیم فصل گذشته در لیگ قهرمانان فوق‌العاده‌ بود، در فصل جاری لیگ قهرمانان هم به عنوان صدرنشین گروه خود به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کردیم و شروع خوبی هم در جام حذفی اسپانیا داشتیم.

سرمربی روخی‌بلانکو خاطرنشان کرد: این درست است که این فصل در لالیگا ثبات لازم را نداشتم و باید بهتر شویم، اما این دوره‌ای است که در تاریخ باشگاه اتلتیکو باقی خواهد ماند. هواداران ما خوشحال خواهند شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت