پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27861 30 آذر 1395 ساعت [ 12:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فلئینی در نزدیکی پیوستن به میلان

بر اساس گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی، هافبک بلژیکی شیاطین سرخ در آستانه ترک اولدترافورد است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارشی که امروز (سه‌شنبه) در روزنامه انگلیسی «تایمز» منتشر شده، مروان فلینی ممکن است در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو از منچستریونایتد جدا شود، این در حالی است که هافبک […]

بر اساس گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی، هافبک بلژیکی شیاطین سرخ در آستانه ترک اولدترافورد است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارشی که امروز (سه‌شنبه) در روزنامه انگلیسی «تایمز» منتشر شده، مروان فلینی ممکن است در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو از منچستریونایتد جدا شود، این در حالی است که هافبک بلژیکی شیاطین سرخ اخیراً در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود که مورینیو در جریان مسابقات یورو 2016 با وی تماس گرفته و گفته که نمی‌خواهد از منچستریونایتد جدا شود و به او اعتقاد دارد.

بر اساس گزارش «تایمز» فلینی که جایگاهش را در ترکیب اصلی تیم تحت‌هدایت ژوزه مورینیو از دست داده، حتی به هم‌تیمی‌هایش در منچستریونایتد گفته که فکر می‌کند در ماه آینده میلادی (ژانویه) اولدترافورد را ترک کند. «تایمز» همچنین خبر داد که مروان 29 ساله روز گذشته (دوشنبه) در میلان رویت شده، این در حالی است که همچنان این تیم ایتالیایی نسبت به جذب وی علاقه‌مند است. میلان در تابستان گذشته هم نسبت به جذب فلینی علاقه‌مند بود.

هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک که تا سال 2018 با منچستریونایتد قرارداد دارد، در چهارمین فصل حضورش در جمع سرخپوشان منچستر تا کنون 17 بازی باری شیاطین سرخ در رقابت‌های مختلف انجام داده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت