پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27888 30 آذر 1395 ساعت [ 18:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انچلوتی : قدرت بایرن رو باید نشان بدهیم

سرمربی سرخپوشان مونیخی به شاگرانش هشدار داد برای شکست لایپزیگ باید بازی بی‌نقصی را ارائه دهند. سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در هفته شانزدهم بوندس‌لیگای آلمان در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای راسنبال لایپزیگ، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود هستند، با حضور در کنفرانس خبری امروزش گفت: برای تمامی […]

سرمربی سرخپوشان مونیخی به شاگرانش هشدار داد برای شکست لایپزیگ باید بازی بی‌نقصی را ارائه دهند.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در هفته شانزدهم بوندس‌لیگای آلمان در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای راسنبال لایپزیگ، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود هستند، با حضور در کنفرانس خبری امروزش گفت: برای تمامی کسانی که عاشق فوتبال هستند، دیدار بایرن‌مونیخ – راسنبال بازی فوق‌العاده‌ای است. فردا دو تیمی با هم تقابل خواهند کرد که دو سبک بازی متفاوتی نسبت به هم دارند. سبک بازی خاص خود را حفظ خواهیم کرد و ضمن دفاع از خودمان به دنبال رسیدن به تعادل لازم خواهیم بود.

وی در ادامه عنوان کرد: در دیدار فردا باید بازی قدرتمندی از خود به نمایش بگذاریم چون قرار است مقابل تیم دوم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا بازی کنیم. راسنبال لایپزیگ تیم خوبی و جوانی است که فوتبال پرشوری را از خود  ارائه می‌دهد. پول در فوتبال خیلی اهمیت ندارد و به نظر من لایپزیگ تعادل لازم را دارد و آنها حالا به خودباوری رسیده‌اند.

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها تأکید کرد: رمز موفقیت در بازی فردا، ایجاد تعادل بین کارهای هجومی و تدافعی است. راسنبال در کارهای هجومی خطرناک است و باید مراقب باشیم. با این حال هدف ما پیروزی در این بازی است.

آنچلوتی در پایان در مورد بال هلندی و هافبک شیلیایی خود اظهار داشت: روبن این هفته عالی تمرین کرده و آماده بازی است. ما در بازی فردا به تمامی بازیکنان خود نیاز داریم. آرتورو ویدال هم در بازی با دارمشتات نتوانست عملکرد تأثیرگذاری از خود ارائه دهد، اما با توجه به شخصیتی که دارد، بازیکن مهمی برای بایرن است.

تیم‌های بایرن و راسنبال لایپزیگ از ساعت 22:30 فردا (چهارشنبه) در حالی به دیدار هم می‌روند که در حال حاضر بایرن‌مونیخ با 36 امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به لایپزیگ در صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی آلمان است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت