پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27914 1 دی 1395 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مذاکرات منچستریونایتد برای خرید گریزمان آغاز شد

مدیران شیاطین سرخ مذاکرات خود برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی روخی‌بلانکو را آغاز کردند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» انگلیس در گزارشی مدعی شد که منچستریونایتد برای جذب آنتوان گریزمان دست به کار شده و از مدیر برنامه‌های این بازیکن خواسته تا وی را برای پیوستن به این تیم متقاعد کند. […]

مدیران شیاطین سرخ مذاکرات خود برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی روخی‌بلانکو را آغاز کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» انگلیس در گزارشی مدعی شد که منچستریونایتد برای جذب آنتوان گریزمان دست به کار شده و از مدیر برنامه‌های این بازیکن خواسته تا وی را برای پیوستن به این تیم متقاعد کند.

«سان» خبر داد ژوزه مورینیو از مسئولان باشگاه منچستریونایتد خواسته تا مهاجم 25 ساله اتلتیکومادرید را به اولدترافورد بیاورند و انتظار می‌رود پیشنهاد شیاطین سرخ به اتلتیکو برای به خدمت گرفتن این بازیکن 60 میلیون پوند باشد.

گریزمان که پیش از این اعلام کرده بود، قصد ترک اتلتیکو را ندارد و در صورت جدایی از این تیم تنها به لیگ برتر انگلیس خواهد رفت، این فصل را با روخی‌بلانکو به پایان خواهد برد و احتمالاً در تابستان 2017 از این تیم جدا خواهد شد.

آقای خاص، گریزمان را به عنوان گزینه ایده‌آلی برای تکمیل مثلث هجومی خود در کنار پل پوگبا و زلاتان ابراهیموویچ می‌بیند. پیش از این آنتوان گفته بود که دوست دارد روزی در رده باشگاهی هم کنار پوگبا بازی کند. این دو در تیم ملی فرانسه با هم همبازی هستند.

قرارداد گریزمان با اتلتیکو در سال 2021 به پایان خواهد رسید و با توجه به اینکه شایعاتی مبنی بر جدایی دیه‌گو سیمئونه از این تیم به منظور سرمربیگری اینتر مطرح است، جدایی مهاجم فرانسوی روخی‌بلانکو هم با این شرایط دور از انتظار نخواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت