پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27953 1 دی 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکولاری: 2 هزار سال دیگر هم تیم برزیل رو 7 بر 1 شکست نمی دهد

لوییس فیلیپه اسکولاری به ارائه ارزیابی خود از شکست سنگین برزیل برابر آلمان پرداخت. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از فیفا، لوییس فیلیپه اسکولاری در جام جهانی برزیل روی نیمکت تیم ملی این کشور نشست تا بتواند مانند سال ۲۰۰۲ قهرمانی در جام جهانی را برای برزیل به ارمغان بیاورد ولی در […]

لوییس فیلیپه اسکولاری به ارائه ارزیابی خود از شکست سنگین برزیل برابر آلمان پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از فیفا، لوییس فیلیپه اسکولاری در جام جهانی برزیل روی نیمکت تیم ملی این کشور نشست تا بتواند مانند سال ۲۰۰۲ قهرمانی در جام جهانی را برای برزیل به ارمغان بیاورد ولی در نیمه نهایی با نتیجه دور از انتظار ۷ بر یک برابر آلمان شکست خورد.

اسکولاری درباره انتقادها از نتیجه در نیمه نهایی برزیل و یادآوری آن شکست گفت: اگر هر کس من را به تنهایی مقصر شکست برابر آلمان در نیمه نهایی می داند، پس من هم به تنهایی مسئول قهرمانی برزیل در جام جهانی ۲۰۰۲ بودم. مسئول این شکست سنگین نبودم. همان کسی بودم که سال ۲۰۰۲ توانست قهرمانی در جام جهانی را کسب کند. بعد از جام جهانی برزیل پنج قهرمانی کسب کردم و خیلی طبیعی مربیگری می کنم. به نظرم این عادلانه نیست که من به تنهایی مقصر باخت ۷ بر یک برابر آلمان قلمداد شوم.

اسکولاری ادامه داد: قبل از دیدار نیمه نهایی برابر آلمان فرق زیادی بین برزیل و آلمان نبود. کارمان را در جام جهانی خیلی خوب جلو برده بودیم و به خوبی توانستیم کلمبیا را شکست بدهیم و حذف کنیم. آن دیدار شرایط خاص خود را داشت و همه چیز انگار مثل یک فیم سینمایی پیش می رفت و ما نقشی در آن نداشتیم. کارمان را به خوبی انجام دادیم ولی به یکباره همه چز برای ما به بدترین شکل تمام شد. مطمئن هستم ۲ هزار سال دیگر طول می کشد که چنین نتیجه ای به دست بیاید.

اسکولاری بعد از جدایی از تیم ملی برزیل توانست دو قهرمانی در لیگ چین و قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را با گوانگژو کسب کند.

برزیل در حال حاضر در صدر جدول انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی قرار دارد و در آستانه قطعی کردن صعود زودهنگام به جام جهانی است. برزیل تنها کشوری است که در تمام ادوار جام جهانی حاضر بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت