پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 27970 2 دی 1395 ساعت [ 10:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان نیم فصل اول لیگ 1 فرانسه با قهرمانی نیس

نیم فصل اول لوشامپیونه با قهرمانی از پیش تعیین شده نیس و برتری پرگل پاریسی‌ها به پایان رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم و پایانی نیم‌فصل اول لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه)  با 10 بازی همزمان به انجام رسید که در مهم‌ترین رقابت‌ها پاری‌سن‌ژرمن و  المپیک مارسی رقبایشان را شکست دادند و […]

نیم فصل اول لوشامپیونه با قهرمانی از پیش تعیین شده نیس و برتری پرگل پاریسی‌ها به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم و پایانی نیم‌فصل اول لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه)  با 10 بازی همزمان به انجام رسید که در مهم‌ترین رقابت‌ها پاری‌سن‌ژرمن و  المپیک مارسی رقبایشان را شکست دادند و نیس صدرنشین به تساوی رضایت داد.

پاری‌سن‌ژرمن با برتری 5 بر صفر خانگی مقابل لوریان غم شکست هفته قبل را به فراموشی سپرد.

مونیه در دقیقه 25، توره (بازیکن حریف) در دقیقه 44، سیلوا در دقیقه 50، کاوانی در دقیقه 63 و مورا در دقیقه 70 گل‌های تیم امری را به ثبت رساند.

المپیک مارسی در ادامه روند رو به رشد خود با مربیگری گارسیا در خانه باستیا 2 بریک به برتری رسید.گومی در دقیقه 8 و انجیه در دقیقه 90 برای مارسی و جیکو در دقیقه 83 برای باستیا گلزنی کردند.

نیس که هفته قبل قهرمانی‌اش در نیم فصل اول قطعی شد در خانه بوردو به تساوی بدون گل دست یافت.بالوتلی جنجالی و بلحندا در دقیقه 90 از این تیم اخراج شدند.

در سایر بازی‌ها، دیژون 2 بر صفر تولوز را برد، لیل و رن به تساوی یک بریک رسیدند، لیون 2 بر صفر آنژه را شکست داد، متز و گنگان به تساوی 2 بر 2 رسیدند، موناکو 2 بریک کان را برد، نانت یک بر صفر از سد مون‌پولیه گذشت و جدال سن‌اتین و نانسی بدون گل خاتمه یافت.

به این ترتیب در پایان نیم‌فصل اول، پس از نیس 44 امتیازی، موناکو با 42 و پاری‌سن‌ژرمن با 39 امتیاز دوم و سوم شدند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت