سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / پاری سن ژرمن / پایان نیم فصل اول لیگ 1 فرانسه با قهرمانی نیس

پایان نیم فصل اول لیگ 1 فرانسه با قهرمانی نیس

نیم فصل اول لوشامپیونه با قهرمانی از پیش تعیین شده نیس و برتری پرگل پاریسی‌ها به پایان رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم و پایانی نیم‌فصل اول لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه)  با 10 بازی همزمان به انجام رسید که در مهم‌ترین رقابت‌ها پاری‌سن‌ژرمن و  المپیک مارسی رقبایشان را شکست دادند و نیس صدرنشین به تساوی رضایت داد.

پاری‌سن‌ژرمن با برتری 5 بر صفر خانگی مقابل لوریان غم شکست هفته قبل را به فراموشی سپرد.

مونیه در دقیقه 25، توره (بازیکن حریف) در دقیقه 44، سیلوا در دقیقه 50، کاوانی در دقیقه 63 و مورا در دقیقه 70 گل‌های تیم امری را به ثبت رساند.

المپیک مارسی در ادامه روند رو به رشد خود با مربیگری گارسیا در خانه باستیا 2 بریک به برتری رسید.گومی در دقیقه 8 و انجیه در دقیقه 90 برای مارسی و جیکو در دقیقه 83 برای باستیا گلزنی کردند.

نیس که هفته قبل قهرمانی‌اش در نیم فصل اول قطعی شد در خانه بوردو به تساوی بدون گل دست یافت.بالوتلی جنجالی و بلحندا در دقیقه 90 از این تیم اخراج شدند.

در سایر بازی‌ها، دیژون 2 بر صفر تولوز را برد، لیل و رن به تساوی یک بریک رسیدند، لیون 2 بر صفر آنژه را شکست داد، متز و گنگان به تساوی 2 بر 2 رسیدند، موناکو 2 بریک کان را برد، نانت یک بر صفر از سد مون‌پولیه گذشت و جدال سن‌اتین و نانسی بدون گل خاتمه یافت.

به این ترتیب در پایان نیم‌فصل اول، پس از نیس 44 امتیازی، موناکو با 42 و پاری‌سن‌ژرمن با 39 امتیاز دوم و سوم شدند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران