پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28051 4 دی 1395 ساعت [ 10:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بوفون : باخت دلسرد کننده ای بود

اسطوره فوتبال ایتالیا از شکست یوونتوس متاسف است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه‌ای یوونتوس شکست تیمش مقابل میلان در ضربات پنالتی سوپرجام ایتالیا را دلسردکننده نامید. او گفت: میلان قدرتمندانه و قابل احترام بازی کرد و برای پیروزی تلاش زیادی به خرج داد. مایوس‌کننده بود که مانند 2 سال پیش […]

اسطوره فوتبال ایتالیا از شکست یوونتوس متاسف است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان‌لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه‌ای یوونتوس شکست تیمش مقابل میلان در ضربات پنالتی سوپرجام ایتالیا را دلسردکننده نامید.

او گفت: میلان قدرتمندانه و قابل احترام بازی کرد و برای پیروزی تلاش زیادی به خرج داد. مایوس‌کننده بود که مانند 2 سال پیش تا ضربات پنالتی سوپرجام پیش رفتیم و باز هم شکست خوردیم.امیدوار بودیم بازی را در 90 دقیقه ببریم و رقابت را طولانی نکنیم. البته خستگی نباید عامل باخت یووه تلقی شود چون میلان 10 بازی بیش‌تر از ما انجام داد.در 25 دقیقه اول با استفاده از ضغف میلان می‌توانستیم ضرباتی اساسی به رقیب وارد کنیم اما پس از گذشت این دقایق، رقابت خیلی متعادل دنبال شد.

بوفون در پایان ششصدمین بازی‌اش برای یووه افزود: درست مانند میلان شانس‌های گلزنی داشتیم اما شبیه یورو 2016 آنچه می‌خواستیم نشد و این در ذات فوتبال است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت