پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28100 4 دی 1395 ساعت [ 21:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس : دیدار فرهاد مجیدی با رئیس پلیس تهران برای دلجویی

فرهاد مجیدی که هفته قبل در پستی شوکه کننده ، بی دلیل انتقادی هم از نیروی انتظامی کرده بود ، به ملاقات فرمانده انتظامی تهران رفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فرهاد مجیدی ، ستاره پیشین استقلال و محبوبترین چهره این تیم در فضای مجازی که هفته قبل در حمله به لیدرهایی که مشکلاتی را […]

فرهاد مجیدی که هفته قبل در پستی شوکه کننده ، بی دلیل انتقادی هم از نیروی انتظامی کرده بود ، به ملاقات فرمانده انتظامی تهران رفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فرهاد مجیدی ، ستاره پیشین استقلال و محبوبترین چهره این تیم در فضای مجازی که هفته قبل در حمله به لیدرهایی که مشکلاتی را در باشگاه برای پیشکسوتان ایجاد کرده اند ، انتقادی هم از مسئولان امنیت بازی ها یعنی یگان ویژه بازی های لیگ برتر داشت ، با حضور در دفتر کار سردار ساجدی نیا ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، از نیروهای زحمتکش پلیس دلجویی کرد .

او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده، از این ملاقات گرم گفته و از اینکه امید دارد با کمک پلیس و زحمتی که می کشند ، گام های بلندی در برخورد با فساد در فوتبال برداشته شود. چیزی که خواست همه علاقمندان به فوتبال است.

اینکه ریشه لمپنیسم روی سکوها و باج گیرها از سر فوتبال کم شود.

 

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت