پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28222 6 دی 1395 ساعت [ 22:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گل محمدی سرمربی تیم لیگ یکی اکسین شد

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم اکسین و جانشین فیروز کریمی در این تیم شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه اکسین البرز، پس از کسب نتایج ضعیف فیروز کریمی و با هدف لیگ برتری شدن اکسین با نظر مسئولان این باشگاه در  جلساتی که روزهای اخیر برگزار شد و […]

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم اکسین و جانشین فیروز کریمی در این تیم شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه اکسین البرز، پس از کسب نتایج ضعیف فیروز کریمی و با هدف لیگ برتری شدن اکسین با نظر مسئولان این باشگاه در  جلساتی که روزهای اخیر برگزار شد و با نظر اعضای هیئت مدیره یحیی گل‌محمدی رسما هدایت طلایی پوشان البرزی را بر عهده گرفت.

گل‌محمدی در فصل 94-1393 با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شد و در لیگ برتر نیز مقام چهارم را کسب کرد. او در فصل 95-1394 برای دومین سال پیاپی تیم ذوب‌آهن را به مقام قهرمانی در مسابقات جام حذفی رساند.

نوید طاهری‌پور، مدیرعامل باشگاه اکسین با تأیید این خبر گفت: ان‌شاءالله با حضور مربی جوان و کاردانی چون یحیی گل‌محمدی راه صعود را در پیش گرفته و در نهایت نماینده شایسته‌ای برای البرز باشیم.

وی ادامه داد: به زودی بازیکنان باکیفیتی را جذب کرده و خود را برای حضوری قدرتمند در دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول مهیا می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت