پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28241 7 دی 1395 ساعت [ 21:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جدایی احتمالی الگری از یوونتوس

یکی از نشریات ورزشی معتبر ایتالیا ادعا کرده است که میان سرمربی پرافتخارترین تیم سری A و مدیران آن اختلافاتی به وجود آمده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت امروز (سه‌شنبه) در گزارشی که روی جلدش نیز به آن اشاره کرده، نوشته است که احتمال دارد ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل […]

یکی از نشریات ورزشی معتبر ایتالیا ادعا کرده است که میان سرمربی پرافتخارترین تیم سری A و مدیران آن اختلافاتی به وجود آمده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت امروز (سه‌شنبه) در گزارشی که روی جلدش نیز به آن اشاره کرده، نوشته است که احتمال دارد ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل جاری از یوونتوس جدا شود و جای خود را به یکی از سرمربیانی بدهد که در حال حاضر در سری A فعالیت دارند.

گاتزتا ادعا می‌کند که برخی عوامل سبب بروز تنش در روابط میان قهرمان سری A و سرمربی فعلی‌اش که سومین فصل حضور خود را در تورین تجربه می‌کند، شده است که از جمله آنها ابراز خشم افراط‌گونه آلگری از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر میلان در سوپرجام ایتالیا بوده است، همان دیداری که در دوحه برگزار شد و یوونتوس در ضربات پنالتی‌‌ شکست خورد.

پس از آن بازی فیلمی از آلگری منتشر شد که او را در حال مشاجره شدید با مدیران باشگاه نشان می‌داد و برخی از نشریات ایتالیایی ادعا کردند که سرمربی پیشین میلان به کارفرمایان خود گفته است که قصد دارد به شاگردانش به‌خاطر بازی ضعیف‌شان درسی درست و حسابی بدهد.

اکنون گاتزتا دلواسپورت نوشته است که ابراز عصبانیت آلگری باعث بروز اختلافاتی میان او و تعدادی از اعضای تیمش شده است که این موضوع از یک طرف و انتشار شایعاتی در مورد تمایل آرسنالی‌ها به استخدام سرمربی 49ساله یوونتوس در طرف دیگر، ممکن است او را از جمع راه‌راه‌پوشان تورین خارج کند.

گاتزتا دلواسپورت در همین حال نوشته است که اگر آلگری در پایان فصل از یوونتوس جدا شود، چند گزینه برای جانشینی او وجود دارد که مهم‌ترین آنها پائولو سوسا، سرمربی فیورنتینا است و بعد از او نیز گزینه‌های دیگری مانند اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو و لئوناردو یاردیم، ‌سرمربی موناکو وجود دارند.

آلگری در دو فصل نخست حضورش در یوونتوس، دو دوگانه قهرمان متوالی در سری A و جام حذفی ایتالیا کسب کرد و سال گذشته نیز بانوی پیر را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت