خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / برهانی: بخاطر پست ایسنتاگرامی‌ام نیمکت نشین نشدم/ نکونام مرد خستگی ناپذیر فوتبال ایران است

برهانی: بخاطر پست ایسنتاگرامی‌ام نیمکت نشین نشدم/ نکونام مرد خستگی ناپذیر فوتبال ایران است

تیفوسی:

برهانی: بخاطر پست ایسنتاگرامی‌ام نیمکت نشین نشدم/ نکونام مرد خستگی ناپذیر فوتبال ایران است

 

borhani.jpg

 

مهاجم استقلال با تمجید از جواد نکونام می‌گوید نیمکت نشینی‌اش در بازی با فولاد به دلیل پست حمایتی‌اش از نکونام نبوده است.

به گزارش ایسنا، آرش برهانی بعد از شکست تیمش برابر فولاد از هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر، درپاسخ به سوالی درباره خداحافظی جواد نکونام از تیم ملی فوتبال ایران گفت: از نکونام بابت همه زحماتی که برای تیم ملی کشید ممنونم. متاسفانه در ایران مراسم‌های خوبی برای بازیکنان گرفته نمی‌شود و این درحالی است که اخیرا دیدیم هاشمیان و مهدوی‌کیا برای بازی خداحافظی یکی از هم تیمی‌هایشان به آلمان رفتند و در مراسم باشکوهی که برگزار شد شرکت کردند.

او افزود: متاسفانه در ایران از این مراسم‌ها خبری نیست و دیدیم که برای باقری و عابدزاده هم مراسم خوبی نداشتیم. این مسئله سال‌هاست که در کنار ما وجود دارد.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد نکونام را در یک جمله توصیف کند چه می‌گوید، بیان کرد: مرد خستگی ناپذیر فوتبال ایران.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که نیمکت نشین بودنش در این دیدار به خاطر پستش در اینستاگرام برای نکونام بود یا نه، گفت: نه ارتباطی به این مسئله نداشت.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *