پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28329 10 دی 1395 ساعت [ 12:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه نویی: در قرن ۲۱ کشورمان ۲۰ زمین فوتبال ندارد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: متأسفم که در قرن ۲۱ در کشورمان ۲۰ زمین فوتبال خوب نداریم. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود  امیر قلعه نوعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال گفت: اصفهان را به نوعی شهر خودم می دانم. در […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: متأسفم که در قرن ۲۱ در کشورمان ۲۰ زمین فوتبال خوب نداریم.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود  امیر قلعه نوعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ذوب آهن و تراکتورسازی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال گفت: اصفهان را به نوعی شهر خودم می دانم. در دو سال حضورم در این شهر خاطرات خوبی داشتم. اصفهان مردم و مدیران خوبی دارد. از باشگاه سپاهان برای هم برای در اختیار گذاشتن زمین تمرین تشکر می کنم.

سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار کرد: امیدوارم کیفیت زمین فولادشهر اجازه بدهد که ذوب آهن و تراکتور که فوتبال زیبا و با تکنیکی ارایه می دهند بتوانند فوتبال خود را به نمایش بگذارند. امیدوارم کیفیت زمین اجازه دهد تا تماشاگران از بازی زیبا لذت ببرند.

وی افزود: خیلی متأسفم که در قرن بیست و یکم  ۲۰ تا زمین فوتبال خوب نداریم. در گچساران کشاورزی و چاه های نفت را دیدم. مردم و زندگی مردم را هم دیدم و این جای تاسف دارد. اینکه بعضی ها در کشور ما در قبر می خوابند بسیار دردناک است. کشور ثروتمندی مثل ایران باید همه چیزش خوب باشد. این درد دارد که هنوز در ایران چند زمین خوب نداریم.

قلعه نوعی ادامه داد: امیدوارم سلطانی فر حداقل تا لحظه ای که هست قانونی تعیین کند که ورزش دیگر قایم به فرد نباشد. تیم هایی مثل راه آهن و شاهین جایگاهی در لیگ نداشته باشند. عدم برنامه ریزی ها باعث می شود که ما همیشه نگران این فوتبال باشیم.

وی گفت: ذوب آهن چندین سال است که با برنامه بازی می کند. بازی زیبایی را انجام می دهد. ۵۰ متر رو به جلو خیلی خوبی دارد. در مورد بازیکنی مثل رجب زاده هم که دیگر نیازی نیست صحبت کنم. رجب زاده یک الگو برای جوانان کشور است. ما روی نقاط قوت و ضعف ذوب آهن کار کردیم و امروز بعد از برد نفت شرایط خوبی داریم. تنها امیدوارم که فردا زمین اجازه بازی خوب را به ما بدهد.

سرمربی تراکتورسازی گفت: خنده دار است که مثلا به خاطر شرایط زمین بخواهم به بازیکنانم بگویم که پاس به عقب ندهند یا در عرض کار نکنند. به ‌هرحال فردا یکی از دو تیم حذف می شود. ذوب آهن کار خوب دیگری هم کرده است. یک مربی خوب به فوتبال ایران معرفی کرده است. آقای حسینی از قبل بودند اما عیار ایشان اکنون بیش از پیش مشخص شده است.

قلعه نوعی در مورد محرومیت هوادارانش گفت: فکر می کنم بهترین جو را در ایران ورزشگاه و  هواداران تیم تراکتورسازی دارند. فکر نمی کنم در آن بازی اتفاق خاصی افتاده باشد.

وی همچنین در خصوص باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: ذوب آهن همیشه تیم سازنده، فرهنگی و اخلاق مدار بوده و روند اخلاق مداری در باشگاه ذوب آهن حرف اول را می زند. یحیی. هم مربی بزرگی است و یقینا کاری هم که ذوب آهن کرده و یک سرمایه به فوتبال ما معرفی کرده جای تقدیر و تشکر دارد. باشگاه ذوب آهن یک باشگاه بازیکن ساز و برنامه ریز است و این برای فوتبال ما ارزشمند است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت