پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28400 11 دی 1395 ساعت [ 12:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشان : درهای تیم ملی فرانسه هیچ‌وقت برای بنزما بسته نیست

سرمربی تیم ملی فرانسه درباره وضعیت کریم بنزما در این تیم به صحبت پرداخت و اظهار کرد فکر کردن به شرایط مهاجم پیشین فرانسه خواب را از او گرفته است. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کریم بنزما به علت دست داشتن در یک پرونده اخاذی از متیو والبوئنا (ملی پوش پیشین فرانسه) […]

سرمربی تیم ملی فرانسه درباره وضعیت کریم بنزما در این تیم به صحبت پرداخت و اظهار کرد فکر کردن به شرایط مهاجم پیشین فرانسه خواب را از او گرفته است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کریم بنزما به علت دست داشتن در یک پرونده اخاذی از متیو والبوئنا (ملی پوش پیشین فرانسه) از اکتبر سال ۲۰۱۵ به تیم ملی دعوت نشده است. این موضوع به‌ شدت بر روی زندگی ورزشی او تاثیر گذاشته است.

دیدیه دشان درباره وضعیت این مهاجم گلزن گفت: حضور بنزما در تیم تاثیر خودش را دارد ولی مسائلی به‌ وجود آمد که من تصمیم گرفتم او را به تیم دعوت نکنم. فکر می‌کنم تصمیم درستی نیز گرفتم. البته این وضعیت دوام زیادی نخواهد داشت و احتمال دعوت مجدد بنزما به تیم ملی فوتبال فرانسه وجود دارد. وقتی در تیم ملی هستم، به روزنامه ها و رسانه ها گوش نمی دهم و برایم مهم نیست آنها چه چیزی را به خورد خوانندگان خود می‌دهند. این من هستم که تصمیم می گیرم و هیچ کس بهتر از من از وضعیت کریم بنزما در تیم ملی آگاه نیست. منتظر عذرخواهی بنزما برای دعوت او به تیم ملی نیستم. بنزما اکنون در شرایطی نیست که به تیم ملی دعوت شود. او به زمان بیشتری نیاز دارد و او به تیم ملی دعوت خواهد شد. شرایط خیلی خوبی داریم. هدف من در حال حاضر استفاده از تجربیاتی است که از یورو ۲۰۱۶ کسب کردیم. یورو هرچه که بود، تمام شد. نباید به خواب برویم. باید از تجربیاتی که از این رقابت‌ها گرفتیم استفاده کنیم.

سرمربی خروس ها در پایان گفت: فکر کردن به بنزما خواب را از من گرفته است. خیلی به او فکر می کنم که فوتبال او ضرر نمی بیند. به خوبی کار او را در رئال مادرید دنبال می کند و از شرایط او در تیم آگاه هستم. درهای تیم ملی فرانسه هیچ‌وقت برای بنزما بسته نیست. او فرصت بازی در تیم را خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت