سرزمین اچ دی ads
خانه / خبر های ورزشی / باوئرمن: علاقه زیادی به ایران دارم اما وورزبورگ به شدت خواهان من بود

باوئرمن: علاقه زیادی به ایران دارم اما وورزبورگ به شدت خواهان من بود

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: اگرچه من علاقه زیادی به کار در ایران دارم اما متوجه شدم که وورزبورگ نیز به شدت خواهان من است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، درک باوئرمن، سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران به بوندس لیگای آلمان بازگشت. این مربی 59 ساله سرمربی تیم «اس.اولیور وورزبوزگ» شد.

باوئرمن در این مورد اظهار داشت: توافق با تیم وورزبورگ برای من به این معناست که در سال جدید و برای مرحله پلی‌آف در کنار تیم جدید خواهم بود و نقش مهمی در آن خواهم داشت. موفقیت در این مرحله نیازمند تلاش همه اعضای تیم است و باید بگویم رسیدن به هدفی که در پیش داریم بسیار سخت است. وقتی همه ارکان تیم تلاش کنند، رسیدن به فینال، غیرممکن و غیر واقعی نیست.

او ادامه داد: اگرچه من علاقه زیادی به کار در ایران دارم اما متوجه شدم که وورزبورگ نیز به شدت خواهان من است. این فرصت بسیار خوبی برای بازگشت من به آلمان بود. من 20 سال در بوندس‌لیگا کار کرده‌ام و خودم را فرزند این لیگ می‌دانم. خیلی خوشحالم که دوباره در آلمان هستم و می‌توانم بازهم نقشی در لیگ داشته باشم.

تیم وورزبورگ در حال حاضر از 16 بازی خود در بوندس لیگا، 5 پیروزی دارد. نخستین حضور باوئرمن به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم جدیدش، جمعه آینده مقابل تیم گوتینگن خواهد بود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *