پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28466 12 دی 1395 ساعت [ 23:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس با برد آرسنال و تاتنهام

شاگردان مائوریسیو پوچتینو در اولین بازی خود در سال میلادی جدید قاطعانه بر واتفورد غلبه کردند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (یکشنبه) با انجام دیداری بین دو تیم واتفورد و تاتنهام پیگیری شد. این دیدار که اولین بازی لیگ برتر در سال 2017 بود، با برتری پرگل […]

شاگردان مائوریسیو پوچتینو در اولین بازی خود در سال میلادی جدید قاطعانه بر واتفورد غلبه کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (یکشنبه) با انجام دیداری بین دو تیم واتفورد و تاتنهام پیگیری شد. این دیدار که اولین بازی لیگ برتر در سال 2017 بود، با برتری پرگل 4 بر یک اسپرزها برابر واتفورد به پایان رسید.

برای سفیدپوشان لندنی در این دیدار هری کین (27 و 33) و دله آلی (41 و 46) موفق به گلزنی شدند. همچنین یونس کابول در دقیقه 2+90 توانست تنها یکی از گل‌های خورده واتفورد را جبران کند. شاگردان مائوریسیو پوچتینو با این برد شمار امتیازات خود را به عدد 39 رساندند و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به منچسترسیتی به رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کردند. مردان والتر ماتزاری هم با این شکست 22 امتیازی باقی ماندند و همچنان در مکان سیزدهم جدول 20 تیمی این رقابت‌ها هستند.

هری کین، مهاجم ملی‌پوش تاتنهام با 2 گلی که در صدمین بازی لیگ برتری‌اش وارد دروازه واتفورد کرد، شمار گل‌های زده خود در لیگ برتر را به عدد 59 رساند و از این حیث با تیری آنری، مهاجم پیشین آرسنال (59 گل در 100 بازی) برابر شد.

آخرین بازی نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برتری خانگی 2 بر صفر تیم آرسنال مقابل همشهری‌اش، کریستال‌پالاس به پایان رسید.

در دومین بازی شب سوم هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، ژیرو در دقیقه 17 و ایووبی در دقیقه 56 برای آرسنال گل زدند تا این تیم با پیروزی 2 بر صفر 40 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کند.

کریستال‌پالاس 16 امتیازی هم در رده هفدهم قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت