پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28472 12 دی 1395 ساعت [ 23:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جرارد: پوگبا یکی از بهترین هافبک‌های جهان و بازیکنی ترسناک است

اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است پتانسیل بالای هافبک شیاطین سرخ می‌تواند ذهن هواداران سرخپوشان مرسی‌ساید را آزار بدهد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، استیون جرارد در تمجید از هافبک فرانسوی شیاطین سرخ که در پیروزی 2 بر یک شب گذشته (شنبه) این تیم برابر میدلزبورو در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس گل برتری تیمش […]

اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است پتانسیل بالای هافبک شیاطین سرخ می‌تواند ذهن هواداران سرخپوشان مرسی‌ساید را آزار بدهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، استیون جرارد در تمجید از هافبک فرانسوی شیاطین سرخ که در پیروزی 2 بر یک شب گذشته (شنبه) این تیم برابر میدلزبورو در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس گل برتری تیمش را به ثمر رساند و نمایش تحسین‌برانگیزی از خود به نمایش گذاشت، به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: به نظر من پل پوگبا هفته به هفته بهتر  قوی‌تر می‌شود.

هافبک پیشین تیم ملی انگلیس تصریح کرد: پوگبا قطعاً استعدادی خارق‌العاده دارد. به اعتقاد من آمدن او به منچستریونایتد با آن قیمت بالا فشار زیادی را روی او آورد و البته منچستریونایتد هم در ابتدای فصل روی ریتم خودش نبود و همین باعث شده بود تا پل از روزهای اوجش فاصله بگیرد. من بر این باورم که مایکل کریک مکمل خیلی خوبی برای اوست.

وی افزود: حالا پوگبایی را می‌بینیم که همه انتظارش را داشتیم. او هر چه پیش می‌رود، بهتر و بهتر می‌شود. پل بازیکن جوان و با قدرتی است و تمامی ویژگی‌های لازمی که باید داشته باشد را دارد. شکی نیست که پوگبا یکی از بهترین هافبک‌های حال حاضر جهان است و رفته رفته بهتر می‌شود و این برای من که یک هوادار لیورپول هستم، فکری ترسناک است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت