پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28510 13 دی 1395 ساعت [ 22:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه : یک سال دیگر قرارداد دارم و هواداران باید بخواهند تا بمانم

سرمربی اتلتیکو مادرید گفت که تمام تعطیلات خود در ایام کریسمس را به خانواده‌اش اختصاص داده است و بس. سایت تیفوسی به گزازش خبرگزاری تسنیم، با پایان تعطیلی چند روزه بازیکنان به مناسبت کریسمس، آنها و مربیان‌شان دوباره به زمین‌های تمرینی برگشته‌اند و دیه‌گو سیمئونه و شاگردانش هم از این قاعد مستثنی نبوده‌اند. او که […]

سرمربی اتلتیکو مادرید گفت که تمام تعطیلات خود در ایام کریسمس را به خانواده‌اش اختصاص داده است و بس.

سایت تیفوسی به گزازش خبرگزاری تسنیم، با پایان تعطیلی چند روزه بازیکنان به مناسبت کریسمس، آنها و مربیان‌شان دوباره به زمین‌های تمرینی برگشته‌اند و دیه‌گو سیمئونه و شاگردانش هم از این قاعد مستثنی نبوده‌اند.

او که تیمش فردا (سه‌شنبه) در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا باید با لاس‌پالماس بازی کند، درباره تعطیلاتش گفت: من در این مدت کاملا وقف خانواده‌ام بودم و حتی تلویزیون هم ندیدم و به رادیو هم گوش نکردم. حالا با انرژی زیادی برگشته‌ام، شارژ شده‌ام و برای چیزی‌هایی که در پیش است آماده‌ام.

سیمئونه در پاسخ به سؤالی دیگری درباره اظهارات اخیر خیل مارین، مالک باشگاه اتلتیکو مادرید که گفته است سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو فصل آینده هم هدایت این تیم رم را برعهده خواهد داشت، گفت: من هم مانند خود او یک سال دیگر قرارداد دارم و این بازیکنان و هواداران هستند که همچنان باید بخواهند که از من حمایت شود و به کارم ادامه دهم یا نه. هرچه آنها انتخاب کنند.

سرمربی اتلتیکومادرید در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی براینکه آیا لاس پالماس بدترین حریفی بود که تیمش در مرحله یک هشتم نهایی می توانست با آن روبه رو شود، عنوان کرد: جام حذفی زیباست و تیم‌های جالبی در آن بازی می‌کنند که عملکردشان هم خوب است. شکست دادن تیمی که به این مرحله از رقابت‌ها رسیده قطعاً کار سختی است. لاس‌لاپالماس هم تیمی است که برنامه بازی مشخصی دارد و کار را برای ما سخت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت