پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28580 15 دی 1395 ساعت [ 11:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو جانشین اشنیدرلین رو پیدا کرده است

لاسانا دیارا در صورت جدایی اشنیدرلین از یونایتد جانشین او خواهد شد سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان با استناد به گزارشی که در سایت فوت مرکاتو منتشر شده، ادعا کرده است که ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد، قصد خرید لاسانا دیارا، هافبک پیشین آرسنال و چلسی را دارد تا با او جای خالی […]

لاسانا دیارا در صورت جدایی اشنیدرلین از یونایتد جانشین او خواهد شد

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان با استناد به گزارشی که در سایت فوت مرکاتو منتشر شده، ادعا کرده است که ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد، قصد خرید لاسانا دیارا، هافبک پیشین آرسنال و چلسی را دارد تا با او جای خالی مورگان را پر کند.

اشنایدرلین در این فصل جزو بازیکنان مازاد تیم آقای خاص بوده است و انتظار می‌رود که در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه فروخته شود به خصوص که مورینیو هم اعلام کرده مانع انتقال او نخواهد شد.

مورینیو اما نمی‌خواهد صرفاً یک فروشنده باشد و به همین دلیل هافبک 31 ساله مارسی را در نظر گرفته است تا او را به جای اشنایدرلین به اولدترافورد ببرد.

مورینیو دیارا را از زمانی که با او در چلسی و پس از آن در رئال مادرید کار می‌کرد می‌شناسد، بازیکنی که سال 2012 با پذیرش پیشنهادی هنگفت برای بازی در تیم آنژی ماخاچ کالای روسیه، از سطح اول فوتبال اروپا فاصله گرفت و از انظار محو شد. او سپس به لکوموتیو مسکو پیوست و پس از سپری کردن دوره‌ای نه چندان موفق سال 2014 به دلیل امتناع از تمرین در این تیم قراردادش فسخ و از سوی فیفا به دلیل نقض تعهدات 8.5 میلیون پوند جریمه شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت