سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو جانشین اشنیدرلین رو پیدا کرده است

مورینیو جانشین اشنیدرلین رو پیدا کرده است

لاسانا دیارا در صورت جدایی اشنیدرلین از یونایتد جانشین او خواهد شد

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان با استناد به گزارشی که در سایت فوت مرکاتو منتشر شده، ادعا کرده است که ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد، قصد خرید لاسانا دیارا، هافبک پیشین آرسنال و چلسی را دارد تا با او جای خالی مورگان را پر کند.

اشنایدرلین در این فصل جزو بازیکنان مازاد تیم آقای خاص بوده است و انتظار می‌رود که در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه فروخته شود به خصوص که مورینیو هم اعلام کرده مانع انتقال او نخواهد شد.

مورینیو اما نمی‌خواهد صرفاً یک فروشنده باشد و به همین دلیل هافبک 31 ساله مارسی را در نظر گرفته است تا او را به جای اشنایدرلین به اولدترافورد ببرد.

مورینیو دیارا را از زمانی که با او در چلسی و پس از آن در رئال مادرید کار می‌کرد می‌شناسد، بازیکنی که سال 2012 با پذیرش پیشنهادی هنگفت برای بازی در تیم آنژی ماخاچ کالای روسیه، از سطح اول فوتبال اروپا فاصله گرفت و از انظار محو شد. او سپس به لکوموتیو مسکو پیوست و پس از سپری کردن دوره‌ای نه چندان موفق سال 2014 به دلیل امتناع از تمرین در این تیم قراردادش فسخ و از سوی فیفا به دلیل نقض تعهدات 8.5 میلیون پوند جریمه شد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *