پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28585 15 دی 1395 ساعت [ 11:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعتراف گواردیولا: منچسترسیتی نه قدمت من‌یونایتد را دارد و نه افتخاراتش را

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی اعتراف کرد که تیمش تا رسیدن به جایگاه شیاطین سرخ فاصله زیادی دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا می‌گوید که تیمش در یک دهه آینده باید به‌طور منظم جزو تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان اروپا باشد تا فاصله‌اش را با رقبای بزرگ خود از جمله منچستریونایتد […]

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی اعتراف کرد که تیمش تا رسیدن به جایگاه شیاطین سرخ فاصله زیادی دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا می‌گوید که تیمش در یک دهه آینده باید به‌طور منظم جزو تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان اروپا باشد تا فاصله‌اش را با رقبای بزرگ خود از جمله منچستریونایتد کم کند.

با اینکه آبی‌پوشان شهر منچستر از سال 2010 افتخاراتی مانند دو قهرمانی در لیگ برتر و دو قهرمانی در جام اتحادیه کسب کرده‌اند و امسال هم با هدایت گواردیولا چشم به کسب جام‌های دیگری دارند. او معتقد است که تیمش هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به جایگاه شیاطین سرخ داد.

گواردیولا به دیلی میل گفت: ما با این پیراهن تاریخچه تیم‌هایی مانند بارسلونا، یوونتوس، بایرن مونیخ یا منچستریونایتد را نداریم و افتخارات آنها را هم نداریم. کاری که ما باید انجام دهیم این است که در یک دهه آینده هر سال جزو تیم‌هایی باشیم که در لیگ قهرمانان حضور دارند. به‌ نظر من حضور منظم و مداوم در لیگ قهرمانان اروپا برای منچسترسیتی از کسب یک جام مهمتر است، حرفم را باور کنید.

گواردیولا افزود: ما باید اعضای منچسترسیتی را توجیه کنیم که آنها در باشگاهی فوق‌العاده کار می‌کنند و اینکه خودشان هم خوب هستند، این موضوع درباره هواداران هم صدق می‌کند.

من‌سیتی در 6 فصل گذشته همواره جزو تیم‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان اروپا بوده و فصل گذشته برای اولین بار در تاریخش تا مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. این فصل مردان گواردیولا برای رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی حریفی مانند موناکو دارند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت