پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28587 15 دی 1395 ساعت [ 11:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی های دیشب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس : بازگشت تاریخی ارسنال

ارسنال توانست از شکست برابر بورنموث بگریزد سایت تیفوسی در ادامه هفته بیستم لیگ برتر انگلیس تیم آرسنال در آخرین ثانیه‌ها از شکست در خانه بورنموث گریخت  بازی 3 بر صفر باخته را  به تساوی 3 بر 3 کشاند. در این بازی جذاب، دانیلس در دقیقه 16، چمبرز (مدافع حریف) در دقیقه 21 و فراسر […]

ارسنال توانست از شکست برابر بورنموث بگریزد

سایت تیفوسی در ادامه هفته بیستم لیگ برتر انگلیس تیم آرسنال در آخرین ثانیه‌ها از شکست در خانه بورنموث گریخت  بازی 3 بر صفر باخته را  به تساوی 3 بر 3 کشاند.

در این بازی جذاب، دانیلس در دقیقه 16، چمبرز (مدافع حریف) در دقیقه 21 و فراسر در دقیقه 58، بورنموث را 3 بر صفر پیش انداختند.

در ادامه سانچس در دقیقه 70 و پرس در دقیقه 75  اختلاف را به حداقل رساندند و پس از اخراج فرانسیس از بورنموث در دقیقه 83، ژیرو در وقت‌های تلف شده نیمه دوم گل تساوی آرسنال را به ثمر رساند تا این بازی با تساوی 3 بر 3 خاتمه یابد.

با این نتیجه، آرسنال 41 امتیازی در رده چهارم ماند و بورنموث 25 امتیازی در مکان نهم ایستاد.

تیم استوک‌سیتی در خانه با نتیجه 2 بر صفر از واتفورد گذشت.شاوکراس در دقیقه 45 و کراوچ در دقیقه 49 برای استوک گل زدند تا این تیم 24 امتیازی شده و در رده یازدهم قرار بگیرد. واتفورد 20 امتیازی هم در جایگاه چهاردهم ماند.

در دیگر بازی این هفته، کریستال‌پالاس در خانه مقابل سوانزی 2 بریک شکست خورد.ماوسون در دقیقه 42 و رانگل در دقیقه 88 برای سوانزی و زاها در دقیقه 83 برای کریستال‌پالاس گلزنی کرد. سوانزی 15 امتیازی در رده نوزدهم جایگاه خود را حفظ کرد و کریستال‌پالاس 16 امتیازی در مکان هفدهم باقی ماند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت