پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28591 15 دی 1395 ساعت [ 12:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر : نتیجه گرفتن برابر بورنموث با 3 روز ریکاوری سخت است

با وجود بازگشت دراماتیک آرسنال به بازی ۳ بر صفر باخته برابر بورنموث، سرمربی توپچی‌ها از برنامه فشرده بازی‌های تیمش انتقاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در یکی از پرگل‌ترین بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال آرسنال در خانه بورنموث در حالی به تساوی 3 بر 3 رضایت […]

با وجود بازگشت دراماتیک آرسنال به بازی ۳ بر صفر باخته برابر بورنموث، سرمربی توپچی‌ها از برنامه فشرده بازی‌های تیمش انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در یکی از پرگل‌ترین بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر انگلیس شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال آرسنال در خانه بورنموث در حالی به تساوی 3 بر 3 رضایت داد که با نتیجه 3 بر صفر از حریف خود عقب افتاده بود و با زدن 3 گل در 20 دقیقه پایانی که یکی از آنها را اولیویه ژیرو در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده زد از شکست گریخت.

با وجود این بازگشت تحسین‌برانگیز به بازی که به باخت‌های پی‌درپی آرسنال پایان داد، آرسن ونگر سرمربی توپچی‌ها از برنامه فشرده بازی‌های لیگ برتر انتقاد کرد به خصوص که این نتیجه احتمال افزایش فاصله میان شاگردانش و چلسی صدرنشین که امشب میهمان است را بیشتر کرد. حتی پیروزی تاتنهام می‌تواند آرسنال را از جمع چهار تیم بالای جدول خارج می‌کند.

ونگر پس از بازی به شبکه اسکای اسپورتس گفت: شروع بازی بسیار سخت بود. حریف بازی را سریع‌تر و بهتر آغاز کرد. بورنموث واقعاً سزاوار تحسین فراوانی است اما بازی کردن برابر چنین تیمی آن هم تنها با سه روز و نیم فرصت برای استراحت امتیاز منفی بزرگی است. ما یکشنبه بازی کرده بودیم و سه روز بعد دوباره باید بازی می‌کردیم. فکر می‌کنم که بورنموث تیم بسیار خوبی است با بازیکنان با کیفیت که خطرناک و متعهد هستند. به همین دلیل کار ما سخت بود.

ونگر افزود: در میانه میدان ما بازیکنانی را قرارداده بودیم که مشکل داشتند. در ابتدای نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم و باوردارم که تیمم نمی‌خواست بازنده باشد. تیم من استقامت زیادی دارد و این را ثابت کرد.

با وجود فرار آرسنال از شکست، سرمربی فرانسوی این تیم قبول داشت که به جای رضایت از کسب یک امتیاز باید ناراحت از دست دادن دو امتیاز بازی باشد.
او عنوان کرد: با توجه به اهدافی که در سر داریم، باید گفت که ما دو امتیاز از دست داده‌ایم. ما در بازی‌های بعدی‌مان باید بهتر از این‌ها کار کنیم و امیدوار باشیم که سایر تیم‌هایی که به خانه بورنموث می‌آیند هم امتیاز از دست بدهند. این نتیجه‌ای نیست که قبل از بازی امیدوار بودیم کسب کنیم اما زمانی که 3 بر صفر عقب افتادیم من به این نتیجه هم راضی بودم. ما 2 امتیاز از دست دادیم اما برابر تیمی که بازی بسیار پویایی داشت. در عین حال باید بگویم که برخی تصمیمات داوری که به ضررمان بود.

ونگر درباره پنالتی که داور به بورنمث داد – بعد از خطایی که گرانیت ژاکا مرتکب شد – اما مشابه همان حرکت که بازیکن بورنموث در صحنه گل سوم انجام داد را خطا نگرفت، گفت: به نظر من آن صحنه پنالتی نبود و اگر هم خطایی صورت گرفت خطای بازیکن حریف روی هکتور بیرین بود. هُلی که ژاکا داد به مراتب ضعیف‌تر از هُلی بود که بازیکن آنها در صحنه گل سوم انجام داد.

موضوع دیگری که ونگر درباره‌اش صحبت کرد، غیبت مسعوت اوزیل در ترکیب آرسنال است. هافبک آلمانی توپچی‌ها که انتظار می‌رود تا 10 روز دیگر هم بازی نکند، دو بازی قبلی تیمش را هم به دلیل بیماری از دست داده است.

ونگر درباره او اظهار داشت: من یک هفته است که اوزیل را ندیده‌ام. قرار ندادن او در ترکیب تصمیم آسانی نبود. او هنوز هم در بستر بیماری است. اوزیل نمی‌توانست بازی کند و من فکر نمی‌کنم که بتواند به بازی بعدی ما هم برسد چون در یک هفته اخیر هیچ تمرینی انجام نداده است.

بازی بعدی آرسنال هفته آینده در جام حذفی برابر تیم پرستون نورث‌اند است و پس از آن هم در لیگ برتر به خانه سوانزی می‌رود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت