پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 2866 15 فروردین 1394 ساعت [ 23:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افشارزاده: اعتقاد ندارم از قهرمانی دور شده‌ایم/دلیل باخت ما لیزر روی صورت بازیکنانمان نبود

افشارزاده: اعتقاد ندارم از قهرمانی دور شده‌ایم/دلیل باخت ما لیزر روی صورت بازیکنانمان نبود

افشارزاده: اعتقاد ندارم از قهرمانی دور شده‌ایم/دلیل باخت ما لیزر روی صورت بازیکنانمان نبود

به عقیده مدیرعامل استقلال، آبی‌ها از قهرمانی دور نشده‌اند.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با تبریک سال نو و ابراز تاسف از درگذشت دو خبرنگار ایرانی در پرواز اسپانیا به آلمان گفت: درگذشت آقایان جوادی و حجت‌الاسلامی را به جامعه خبر و خانواده این عزیزان تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان از خداوند متعال طلب صبر دارم. فقدان این دو عزیز ضایعه بزرگی برای ورزش ایران است.

او درباره عملکرد استقلال در بازی مقابل فولاد که با شکست این تیم همراه شد، اظهار کرد: در نیمه اول این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم اشتباه‌هایی داشتیم و از فرم خوب‌مان فاصله گرفتیم. در نهایت هم روی اشتباه دروازه‌بانمان گل دوم را خوردیم. البته فولادی‌ها بازی خیلی خوبی را ارائه دادند اما برخی از حرکات تماشاگران آنها مثل لیزر انداختن و فحاشی اصلا کار جالبی نبود. این صحبت من به این معنا نیست که دلیل باخت ما صد در صد تماشاگران فولاد بودند اما این مسائل زیبنده نبود. به‌ هر حال فولادی‌ها بهتر از ما کار کردند و ما در فرم ایده‌آل خودمان نبودیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا می‌توان گفت که استقلال از قهرمانی دور شده است، بیان کرد: به هیچ وجه اعتقاد ندارم که از قهرمانی دور شده‌ایم. ما باید با تمام توان برای بازی‌های باقی مانده تلاش کنیم و در نظر بگیرید که کرار و خسرو حیدری را هم در این دیدار نداشتیم که می‌توانند در بازی‌های بعدی کمک رسان ما باشند. درباره خسرو حیدری یک نکته وجود دارد و آن هم این که این بازیکن مصدوم بود و می‌شد از سوئد به ایران بیاید تا زیر نظر پزشک تیم معاینه شود اما این همکاری صورت نگرفت. با این همه امیدوارم برابر ذوب آهن نمایش خوبی داشته باشیم و این شکست را فراموش کنیم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا قرار است “سبک دست” به هیات مدیره استقلال اضافه شود، گفت: نامه‌ای را به وزرات ورزش نوشته‌ام و خواهان حضور سبک دست در هیات مدیره استقلال شدم. با آقایان گودرزی و خادم هم در این‌باره صحبت کردم و منتظر پاسخ رسمی آنها هستیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت