پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28670 17 دی 1395 ساعت [ 13:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا : فقط تا ۶۰ سالگی مربیگری می‌کنم

سرمربی پیشین بارسلونا می‌گوید قصد ریاست در این باشگاه را ندارد چون این پست برای مدافع میانی حال حاضر آبی‌و‌اناری‌‌ها کنار گذاشته شده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از آنکه پپ گواردیولا گفت به پایان دوران مربیگری‌اش نزدیک شده، درباره آینده او حرف و‌ حدیث‌های زیادی شکل گرفته که یکی از آنها […]

سرمربی پیشین بارسلونا می‌گوید قصد ریاست در این باشگاه را ندارد چون این پست برای مدافع میانی حال حاضر آبی‌و‌اناری‌‌ها کنار گذاشته شده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از آنکه پپ گواردیولا گفت به پایان دوران مربیگری‌اش نزدیک شده، درباره آینده او حرف و‌ حدیث‌های زیادی شکل گرفته که یکی از آنها احتمال ریاست این مرد 45 ساله در باشگاهی است که پرافتخارترین سرمربی تاریخ آن محسوب می‌شود. در واقع این چیزی بود که فابیو کاپلو، سرمربی ایتالیایی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید به آن اشاره کرد.

گواردیولا اما احتمال ریاستش در بارسلونا را رد کرد. سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر وستهام در جام حذفی انگلیس، درباره اظهارات اخیر سرمربی پیشین خود در تیم فوتبال رم گفت: من خوش‌شانس بودم که یک مربی مانند کاپلو داشتم اما مایلم به او بگویم که من هرگز رئیس بارسلونا نخواهم شد. این پست را از قبل برای جرارد پیکه کنار گذاشته‌اند!

گواردیولا در ادامه درباره اظهارات اخیرش در خصوص نزدیک شدن به پایان دوران مربیگری‌اش شفاف‌سازی کرد. وی افزود: شما می‌توانید هرچه می‌خواهید درباره آن مصاحبه‌ای که انجام دادم، بپرسید و من هم جواب‌تان را خواهم داد. من در آن مصاحبه گفتم که قرار نیست تا 60 سالگی مربیگری کنم. اما پسرها، من هنوز 45 ساله‌ام. پس قرار نیست که تا دو سه سال دیگر بازنشسته شوم. من شغلم را دوست دارم و در تیمی فوق‌العاده برای انجام کارم قرار دارم.

سرمربی پیشین بارسلونا که برای این تیم 14 جام کسب کرد، عنوان کرد: پسر بچه‌ای کم سن‌وسال بودم که دوران بازیگری‌ام را آغاز کردم و برای همین می‌خواهیم کارهای دیگری را هم در زندگی‌ام انجام دهم. به همین دلیل گفتم که نمی‌خواهم تا 60 سالگی مربیگری کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت