پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28672 17 دی 1395 ساعت [ 14:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت های منصوریان در مورد اهدای خون

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اهدای خون صحبت‌هایی انجام داد و تأکید کرد که اهدای خون هر نفر جان سه نفر را نجات می‌دهد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز (جمعه) استقلال پیش از اهدای خون در این خصوص اظهار داشت: از آنهایی که معروف هستند […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اهدای خون صحبت‌هایی انجام داد و تأکید کرد که اهدای خون هر نفر جان سه نفر را نجات می‌دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز (جمعه) استقلال پیش از اهدای خون در این خصوص اظهار داشت: از آنهایی که معروف هستند و می‌توانند در جامعه تأثیر مثبت داشته باشند، می‌خواهم به مرکز انتقال خون یا مراکز اهدای خون بروند و این کار را انجام دهند.

وی افزود: در صحبت‌هایی که با پزشکان مجموعه داشتم، متوجه شدم هر واحد خونی که اهدا می‌شود جان سه نفر را نجات می‌دهد. همچنین از سازمان انتقال خون می‌خواهم به مردم هم خود مراقبتی پس از اهدای خون آموزش داده شود.

سرمربی استقلال با تأکید بر اینکه مردم باید بدانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، گفت: به نظرم اگر فضایی باز شود تا سازمان انتقال خون راحت‌تر با مردم صحبت کند، مقابل خیلی از بیماری‌های خطرناک گرفته می‌شود. ما هم امروز خون می‌دهیم و من به نمایندگی از استقلالی‌ها خودم داوطلب اول هستم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت