پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28735 18 دی 1395 ساعت [ 17:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاوه رضایی خواهان دریافت رضایت‌نامه‌

مهاجم تیم فوتبال استقلال خواهان جدایی‌ از این تیم شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاوه رضایی که در تمرین روز گذشته استقلال شرکت کرده بود تا به قول باشگاهش به همه شایعات درباره جدایی از جمع آبی‌پوشان پایان دهد، در تمرین امروز (شنبه) استقلال شرکت نکرد. این بازیکن ظهر امروز جلسه‌ای […]

مهاجم تیم فوتبال استقلال خواهان جدایی‌ از این تیم شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاوه رضایی که در تمرین روز گذشته استقلال شرکت کرده بود تا به قول باشگاهش به همه شایعات درباره جدایی از جمع آبی‌پوشان پایان دهد، در تمرین امروز (شنبه) استقلال شرکت نکرد. این بازیکن ظهر امروز جلسه‌ای با علیرضا منصوریان برگزار و اعلام کرد به علت شرایطی که بوجود آمده، بهتر است رضایت‌نامه‌اش را بدهند.

ظاهرا رضایی به علت قول‌های علیرضا منصوریان به او برای دعوت شدن به تیم ملی و همچنین اظهارات حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال علیه خودش چنین تصمیمی را گرفته و گفته در صورتی باشگاه شرایط او را فراهم نکند، روی تصمیم خود می‌ماند.

مدیربرنامه‌های این بازیکن  با تأیید این خبر اظهار داشت: کاوه به علت شرایطی که بوجود آمده، دیگر نمی‌خواهد در استقلال بماند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت