پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28739 18 دی 1395 ساعت [ 17:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شکست پرسپولیس در بازی دوستانه برابر پاراگ

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی تن به شکستی سنگین داد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در دومین بازی تدارکاتی خود در تعطیلات نیم‌فصل از ساعت 14 امروز (شنبه) به مصاف تیم پاراگ تهران که در لیگ دسته سوم حضور دارد رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر یک […]

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی تن به شکستی سنگین داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در دومین بازی تدارکاتی خود در تعطیلات نیم‌فصل از ساعت 14 امروز (شنبه) به مصاف تیم پاراگ تهران که در لیگ دسته سوم حضور دارد رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود تیم پاراگ به پایان رسید تا شاگردان برانکو شکست تلخی را در ورزشگاه خانگی خود متحمل شوند. گل‌های تیم پاراگ توسط امیر غلامی‌پور، حسین داوودی و حسن قربانی‌زاد به ترتیب در دقایق (41، 45 و 70) به ثمر رسید و تک پرسپولیس را هم پریمیوف در دقیقه 60 وارد دروازه پاراگ کرد.

* در بین دو نیمه تعدادی از هواداران پرسپولیس نسبت به عملکرد محسن ربیع‌خواه اعتراض کردند. مدافع چپ پرسپولیس که روز خوبی را پشت‌سر نمی‌گذاشت در مقابل اعتراض هواداران عکس‌العمل نشان داد و همین مسئله باعث شد یکی از لیدرها هواداران را آرام کند.

* پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ رادوشوویچ، یانسکی، آقایی، محرمی، آرام‌طبع، طاهرخانی، نریمان‌جهان، علوان‌زاده، پریمیوف، کرملا‌چعب و علیپور به میدان رفت.

* نریمان‌جهان با پیراهن شماره هشت به میدان رفت.

* رامین رضاییان قبل از ترک ورزشگاه سمت علی پروین آمده و با او خوش‌وبش کرد.

* اسماعیل حلالی، پیشکسوت پرسپولیس هم در جریان بازی به ورزشگاه آمده و نظاره‌گر بازی تیم پیشین خود شد.

* شایعه استعفای کی‌روش باعث شد؛ خبرنگاران زیادی در نیمه دوم خود را به ورزشگاه شهید کاظمی رسانده تا در پایان بازی با برانکو مصاحبه کنند.

* هواداران پرسپولیس در طول بازی بارها پرسپولیس را با شعار تیم ملی پرسپولیس تشویق کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت