خانه / اخبار فوتبال ایران / حواشی بازگشت تیم ملی از دبی ،سکوت دستیاران و بازیکنان
iran tamrin pics dubai 2017

حواشی بازگشت تیم ملی از دبی ،سکوت دستیاران و بازیکنان

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی به تهران بازگشتند که بازیکنان این تیم اجازه صحبت کردن با خبرنگاران را نداشتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان امشب (شنبه) با پایان اردوی دبی به تهران بازگشتند که بازگشت آنها از اردوی پرحاشیه، بی‌حاشیه نبود:

* اولین نفری که از گیت فرودگاه عبور کرد و وارد سالن بار شد، افشین پیروانی بود و به‌دنبال او بازیکنان به‌صورت پراکنده وارد سالن فرودگاه شدند.

* افشین پیروانی، مدیر ورزشی تیم ملی در بدو ورودش به سالن به خبرنگاران اعلام کرد که بازیکنان تیم ملی اجازه صحبت کردن با خبرنگاران را ندارند.

* بین اعضای تیم ملی فقط پیروانی حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران شد که او هم هنگام صحبت کردن با خبرنگاران اعلام کرد از او سؤالی پرسیده نشود و فقط خودش توضیحی کوتاه می‌دهد.

* پیروانی خارج از مصاحبه خود صحبت‌هایی خصوصی هم با خبرنگاران انجام داد و گلایه‌هایی نسبت به اتفاقات اخیر داشت.

در بین اعضای تیم ملی تنها افشین پیروانی بود که به صورت کوتاه با خبرنگاران صحبت کرد و گفت که قرار شده بازیکنان مصاحبه نکنند. با این حال اعضای کادرفنی هم از جمله دستیاران ایرانی و خارجی کی‌روش هم حاضر به صحبت نشدند و ترجیح دادند به جای توضیح در خصوص اردو و البته استعفای کی‌روش سکوت کنند.

سروش رفیعی، بازیکن تراکتورسازی که با پایان خدمت سربازی‌اش در این تیم بازیکن آزاد شده و زمزمه‌های حضورش در پرسپولیس به گوش می‌رسد، در پاسخ به هوادارانی که از او برای حضورش در جمع سرخپوشان پایتخت پرسیده شد، گفت: «هنوز چیزی مشخص نیست و ببینیم خدا چه می‌خواهد».

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *