پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28758 18 دی 1395 ساعت [ 21:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تکرار روند 8 برد پیاپی بعد از 7 سال برای یونایتد

شیاطین سرخ با پیروزی‌‌ در دور سوم جام حذفی انگلیس، رکوردی را برجای گذاشتند که در ۷ سال اخیر تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بوده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچستریونایتد تحت هدایت آقای خاص اگرچه در این فصل ضعیف‌ترین شروع را از سال 1990 داشت اما حالا روزهای خوبی را با این مرد […]

شیاطین سرخ با پیروزی‌‌ در دور سوم جام حذفی انگلیس، رکوردی را برجای گذاشتند که در ۷ سال اخیر تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچستریونایتد تحت هدایت آقای خاص اگرچه در این فصل ضعیف‌ترین شروع را از سال 1990 داشت اما حالا روزهای خوبی را با این مرد پرتغالی تجربه می‌کند و امروز (شنبه) هم رکوردی را بر جای گذاشت که در 7 سال گذشته تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بوده است.

پیروزی 4 بر صفر امروز شیاطین سرخ برابر ریدینگ در دور سوم جام حذفی انگلیس هشتمین برد متوالی آنها در تمامی رقابت‌ها بود که این طولانی‌ترین روند کسب پیروزی‌های متوالی در من‌یونایتد از ماه سپتامبر سال 2009 بوده است. حالا به نظر می‌رسد که تیم تحت هدایت آقای خاص با روزهای ابتدای فصل که حتی دو پیروزی متوالی هم نمی‌توانست کسب کند، تفاوت زیادی دارد.

من یونایتد در حالی هشت پیروزی متوالی به ثبت رسانده است که پیش از آغاز این روند، دو ماه از آخرین باری که دو برد متوالی کسب کرده بود، می گذرد.
هفت پیروزی متوالی قبلی شیاطین سرخ به ترتیب برابر زوریا لوهنسک در لیگ اروپا (2 بر صفر)، برابر تاتنهام (یک بر صفر)، در خانه کریستال پالاس (2 بریک)، در خانه وست‌برومویچ (2 بر صفر)، برابر ساندرلند (3 بر یک)، برابر میدلزبورو (2 بر یک)، در خانه وستهام (2 بر صفر) در لیگ برتر رقم خورده بود.

بازی بعدی شیاطین سرخ  در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس در خانه برابر هال سیتی است که این فرصت خوبی برای ارتقای رکورد بردهای متوالی تیم آقای خاص است. آنها هفته آینده اما بازی سختی در اولدترافورد مقابل لیورپول دارند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت