پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28760 18 دی 1395 ساعت [ 21:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایبار ۰ – ۲ اتلتیکو مادرید،سیمئونه با برد آغاز کرد

از هفته هفدهم رقابت های لالیگا ایبار میزبان اتلتیکو مادرید بود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، اتلتیکو مادرید در دیداری حساس موفق شد در زمین ایبار به برتری ۲-۰ برسد و با ۳۱ امتیاز موقتا به رده چهارم جدول لالیگا صعود کند. در این بازی دو تیم در نیمه اول بازی نسبتا برابری انجام […]

از هفته هفدهم رقابت های لالیگا ایبار میزبان اتلتیکو مادرید بود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، اتلتیکو مادرید در دیداری حساس موفق شد در زمین ایبار به برتری ۲-۰ برسد و با ۳۱ امتیاز موقتا به رده چهارم جدول لالیگا صعود کند. در این بازی دو تیم در نیمه اول بازی نسبتا برابری انجام دادند اما بازی فشرده دو تیم مانع از رخ دادن صحنه های حساس زیادی روی دروازه ها می شد.

نیمه دوم را اتلتیکو مادرید با جدیت بیشتری آغاز کرد و پس از چند حرکت خطرناک سائول نیگوئز گل اول بازی را به ثمر رساند. بعد از این گل بازیکنان ایبار بازی بهتری انجام دادند ولی موقعیت های ایجاد شده این تیم بدل به گل نشد. در دقایق رو به پایان بازی با جلو کشیدن بیشتر بازیکنان ایبار فرصت برای ضد حملات اتلتیکو مادرید را مهیا کرد و در یکی از صحنه ها آنتونی گریزمان موفق شد گل دوم را به ثمر برساند و تا حد زیادی خیال سیمئونه را بابت کسب برد در این بازی راحت کند.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت