کد خبر : 28766 19 دی 1395 ساعت [ 10:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای رحمان رضایی ،آبروی ملی ما هنگامی که با هم تیمی خود گلاویزشدی زیر سوال نرفت؟!

همگام با اتفاقات اخیر دشمنان زیر سایه کیروش دوباره سر به بیرون انداختند و حرفایی می زنند که اگر کسی با فوتبال غریبه هم باشد باز نمی تواند ان ها رو از زبان اون کسیکه تعریف و روایت می کند باور کند … سایت تیفوسی : رحمان رضایی در مصاحبه ای به انتقاد از رفتار […]

همگام با اتفاقات اخیر دشمنان زیر سایه کیروش دوباره سر به بیرون انداختند و حرفایی می زنند که اگر کسی با فوتبال غریبه هم باشد باز نمی تواند ان ها رو از زبان اون کسیکه تعریف و روایت می کند باور کند …

سایت تیفوسی : رحمان رضایی در مصاحبه ای به انتقاد از رفتار کیروش پرداخته و اعلام کرده است :

«متاسفانه کی‌روش اصلا نمی‌داند آبروی ملی یعنی چه. سئوال من از سرمربی تیم ملی این است که آیا شما می‌دانید شرافت چیست؟ کی‌روش نباید به خودش اجازه دهد هر زمانی که دلش خواست هر توهینی را به اهالی فوتبال ایران بکند.»

 

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان گفت: «رفتن به جام جهانی آرزوی همه ایرانی هاست. اما ما جام جهانی را به قیمت ذلیل شدن مقابل کی‌روش یا هر فرد دیگری نمی‌خواهیم. جام جهانی را می‌خواهیم اما به شرطی که با آبرو و عزت برویم نه با منت و ذلت. متاسفانه کی‌روش معمولا فراموش می‌کند که او استخدام فدراسیون فوتبال ایران است نه کارفرمای فدراسیون.»

این ها بخشی از صحبت های بازیکن سابق تیم ملی هست که این روزها گویا کم حافظه شده است …

اقای رحمان رضایی ابروی ملی ما هنگامی که شما و هم تیمی گرامی در جلوی چشم میلیون ها بیننده و در مهم ترین تورنمنت اسیا با هم گلاویز و درگیر شدید نرفت و مدت ها سوژه خبرنگاران و رسانه های خارجی بودیم .. یا هنگامی که در بازی با مکزیک اون پنالتی مضحک رو دادید و باعث باخت تیم ملی شدید شرافتتون زیر سوال نرفت و الان کیروش هر کاری کند باعث آبروریزی و بی شرافتی هست ؟!

این عکس ها رو خوب ببینید اقای رحمان رضایی

 – امیر لقمان –

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت