پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28773 19 دی 1395 ساعت [ 10:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان نژاد گلم در تقلید از ژیرود بود

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین هلند اعلام کرد گل زیبای او در بازی تدارکاتی برابر وولفسبورگ آلمان به تقلید از مهاجم آرسنال صورت گرفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین شب گذشته (شنبه) در خلال برپایی اردوی اسپانیا به مصاف تیم وولفسبورگ رفت و با نتیجه دو –  یک به پیروزی رسید. رضا قوچان‌نژاد […]

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین هلند اعلام کرد گل زیبای او در بازی تدارکاتی برابر وولفسبورگ آلمان به تقلید از مهاجم آرسنال صورت گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین شب گذشته (شنبه) در خلال برپایی اردوی اسپانیا به مصاف تیم وولفسبورگ رفت و با نتیجه دو –  یک به پیروزی رسید. رضا قوچان‌نژاد ضمن بازی 90 دقیقه‌ای در ترکیب تیم هیرنوین یک گل بسیار زیبا با پشت پای خود به ثمر رساند که در دنیای فوتبال به گل عقربی معروف است.
قوچان‌نژاد درباره این گل به دوربین خبری سایت باشگاه هیرنوین هلند گفت: این یک گل هدفمند بود. هفته گذشته گلی را از ژیرو، مهاجم آرسنال دیدم و پیش خودم فکر کردم گل مشابه بهتری بزنم. در بازی برابر وولفسبورگ فرصت خوبی نصیبم شد و توپ پشت من قرار داشت. باید با پاشنه پا برای زدن گلی که می‌خواستم امتحان می‌کردم.
مهاجم تیم هیرنوین سپس  پیروزی برابر وولفسبورگ را پاداشی برای یک هفته فوق‌العاده تیم هیرنوین در اردوی اسپانیا دانست و گفت: وقتی به تیم وولفسبورگ نگاهی کنید فقط  شاهد بهترین‌ها خواهید بود. این بازی اعتماد به نفس خوبی را به ما جهت بازی خانگی اردویژه هلند برابر دن‌هاخ می‌دهد.
تیم هیرنوین با برگزاری بازی برابر وولفسبورگ اردوی زمستانی خود در اسپانیا را به پایان رساند تا مهیای نیم‌فصل دوم اردویژه هلند شود. این تیم با 29 امتیاز جایگاه چهارم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را در اختیار دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت