پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28779 19 دی 1395 ساعت [ 10:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه: وابستگی تیم ما به گریزمان زیاد است

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو با وجود پیروزی خارج از خانه شاگردانش برابر ایبار، اعتراف کرد که حریف در برخی از مقاطع مسابقه از تیم او بهتر کار کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته هفدهم لالیگا میزبانش ایبار را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد […]

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو با وجود پیروزی خارج از خانه شاگردانش برابر ایبار، اعتراف کرد که حریف در برخی از مقاطع مسابقه از تیم او بهتر کار کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته هفدهم لالیگا میزبانش ایبار را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و با کسب سه امتیاز به مادرید برگشت.

میزبان باسکی در نیمه اول چند موقعیت خوب برای گلزنی داشت و دیه‌گو سیمئونه اعتراف کرد که تیمش در آن نیمه به دردسر افتاده بود هرچند او از عملکرد شاگردانش برای تسلط بر بازی رضایت داشت.

سیمئونه در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: در برخی مقاطع از نیمه اول، حریف بهتر از ما بازی کرد. سپس در نیمه دوم دوباره به همان شیوه‌ای بازی کردیم که در ابتدای بازی.

سائول نیگوئس چند دقیقه پس از آغاز نیمه دوم گلزنی کرد و پس از او هم آنتوان گریزمان خیال روخی بلانکو را تا حدودی از بابت کسب پیروزی آسوده کرد. این اولین گل مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید بعد از 822 دقیقه بازی برای این تیم بود.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که تیمش چقدر به گریزمان وابسته است، اظهار داشت: تیم ما برای به پایان رساندن کار گروهی‌اش به میزان زیادی به گریزمان وابسته است و اینکه او در بازی‌ها چه وضعیتی داشته باشد، روی عملکرد‌مان تأثیر می‌گذارد. در مورد فرناندو تورس و کوین گامیرو هم این موضوع صدق می‌کند. اول از همه اما برای من کار گروهی اهمیت دارد، اینکه ما برای تصاحب تک‌تک توپ‌ها بجنگیم.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در ادامه به ارزیابی عملکرد خوسه ماریا خیمنس پرداخت، بازیکنی که خارج از پست تخصصی‌اش و در مرکز خط میانی قرار داده بود.

وی تأکید کرد: خیمنس همان عملکردی را ارائه کرد که از او انتظار می‌رفت با اینکه مرکز خط میانی جای آسانی برای بازی کردن نیست و در ورزشگاهی مانند خانه ایبار سخت‌تر هم می‌شود. بین دو نیمه فقط به او گفتم اتفاقاتی که در بازی‌اش رخ می‌دهد کاملاً عادی است و اینکه به کارش ادامه دهد.

بازی اتلتیکومادرید سه‌شنبه هفته جاری در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا برابر لاس‌پالماس است، تیمی که در دور رفت با نتیجه 2 بر صفر به قرمزوسفیدپوشان مادرید باخت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت