پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28781 19 دی 1395 ساعت [ 10:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته : اگر فوتبال در زندگی‌ام نباشد ترجیح می‌دهم بمیرم

سرمربی آبی‌پوشان لندنی می‌گوید فکر نمی‌کند همانند فرگوسن و ونگر برای مدت طولانی در چلسی بماند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایکل اِمِنالو، مدیر فنی تیم فوتبال چلسی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت که امیدوار است کونته به طور همیشگی هدایت چلسی را بر عهده داشته باشد، اما خود این مربی ایتالیایی بعید می‌داند که […]

سرمربی آبی‌پوشان لندنی می‌گوید فکر نمی‌کند همانند فرگوسن و ونگر برای مدت طولانی در چلسی بماند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایکل اِمِنالو، مدیر فنی تیم فوتبال چلسی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت که امیدوار است کونته به طور همیشگی هدایت چلسی را بر عهده داشته باشد، اما خود این مربی ایتالیایی بعید می‌داند که همانند سرالکس فرگوسن و آرسن ونگر برای مدت طولانی روی نیمکت سرمربیگری یک تیم باقی بماند.

کونته در این باره گفت: شما در مورد دو مربی بزرگ، دو مربی فوق‌العاده صحبت می‌کنید. از نظر من فرگوسن و ونگر مربیان شگفت‌انگیزی هستند، چون سرالکس و ونگر الگوی‌های خوبی برای خود من هستند. فکر نمی‌کنم که من هم به مانند آنها تمام دوران حرفه‌ای را در یک تیم بمانم، اما 10 سال بودن در یک تیم از نظرم شدنی است و این برای من کافی است.

وی افزود: آیا 20 سال دیگر می‌توانم مربیگری کنم؟ حالا من 47 ساله هستم. ترجیح می‌دهم که همسرم این را نشنود، اما فوتبال با همه فشارش و تمامی چیزهای دیگرش زندگی ماست. فوتبال زندگی ماست و حق داریم که به زندگی در آن ادامه دهیم. اگر همین حالا فوتبال در زندگی‌ام نباشد، ترجیح می‌دهم بمیرم.

سرمربی پیشین تیم‌های یوونتوس و تیم ملی ایتالیا همچنین در تمجید از سرمربی من‌سیتی اظهار داشت: برای گواردیولا احترام زیادی قائل هستم و اطمینان دارم که او می‌خواهد زمان بیشتری را برای کار با بازیکنانش بگذارد. به اعتقاد من عملکرد پپ شگفت‌انگیز است.

چلسی در حال حاضر با 49 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و شکست اخیر این تیم برابر تاتنهام، نوار پیروزی‌های متوالی آبی‌پوشان لندنی را در عدد 13 قطع کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت