پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28785 19 دی 1395 ساعت [ 18:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام مخالفت فدراسیون فوتبال با استعفای کی‌روش

در حالی که جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ساعتی دیگر آغاز می‌شود اما امیر عابدینی اعلام کرد که نظر فدراسیون فوتبال رد استعفای این مربی است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد که یکی از اصلی‌ترین مباحث این جلسه بررسی استعفای کارلوس کی‌روش است. با […]

در حالی که جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ساعتی دیگر آغاز می‌شود اما امیر عابدینی اعلام کرد که نظر فدراسیون فوتبال رد استعفای این مربی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه خواهد داد که یکی از اصلی‌ترین مباحث این جلسه بررسی استعفای کارلوس کی‌روش است.

با وجودی که هنوز نشست هیئت رئیسه آغاز نشده امیر عابدینی، سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال اعلام کرده که مهدی تاج و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با استعفای کی‌روش مخالفت کرده‌اند.

اگرچه این موضوع تا حدود زیادی درست به نظر می‌رسد اما اعلام آن پیش از جلسه هیئت رئیسه جای تأمل دارد آن هم در شرایطی که فدراسیون فوتبال اعلام کرده تاج از ساعت 19 در نشست خبری پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت