پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 28807 20 دی 1395 ساعت [ 11:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد شدید پیکه از قضاوت داوران

مدافع اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا بار دیگر به نارضایتی خود از شیوه قضاوت داوران لالیگا در بازی‌های این تیم شکایت کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، قضاوت جنجال‌آمیز داور بازی شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا و ویارئال در خانه زیردریایی زرد، دیداری که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، بهانه دیگری برای جرارد پیکه […]

مدافع اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا بار دیگر به نارضایتی خود از شیوه قضاوت داوران لالیگا در بازی‌های این تیم شکایت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، قضاوت جنجال‌آمیز داور بازی شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا و ویارئال در خانه زیردریایی زرد، دیداری که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، بهانه دیگری برای جرارد پیکه ساخت تا او بر ادعای قبلی‌اش در مورد ناداوری‌ها علیه بارسا تأکید کرد.

در این بازی دو بار توپ به دست برونو بازیکن ویارئال خورد که ایگناسیو ایگلسیاس، داور بازی از کنار آنها گذشت و به همین دلیل پیکه دلایل بیشتری برای انتقاد از عملکرد داوران لالیگا پیدا کرد، حرکتی که شاید او را بیش از پیش به دردسر بیندازد.

پیکه گفت: برونو دو خطای هند محرز انجام داد. من هند ماسچرانو را هم دیدم اما همه ما از وجود عمد در آن صحنه صحبت می‌کنیم. داوران؟ خودتان دیدید. هر هفته داوران بهانه‌های بیشتری به من برای انتقاد کردن می‌دهند. اتفاقاتی که در این بازی رخ داد بسیار واضح بودند، پس لازم نیست درباره چیزی توضیح داده شود.

پیکه در پاسخ به این سؤال که به نظر او آیا ویارئال بهتر از بارسلونا بازی کرده است، اظهار داشت: ما به مراتب بهتر از آنها بازی کردیم اما من فکر می‌کنم که یکسری جزئیات وجود دارد که باید بیشتر به آنها توجه می‌کردیم.

با وجود ایجاد فاصله 5 امتیازی میان بارسلونا و رئال مادرید صدرنشین که با توجه به کمتر بودن تعداد بازی‌های رئال احتمال افزایش آن به 8 امتیاز وجود دارد، کار کاتالان‌ها برای رسیدن به کهکشانی‌ها بسیار سخت است اما پیکه حاضر نشد کار تیمش در کورس قهرمانی را تمام شده بداند.

وی تأکید کرد: لیگ به هیچ وجه هنوز تمام نشده است. من اطمینان دارم که می‌توانیم این وضعیت را تغییر دهیم و هنوز شانس قهرمانی داریم اما باید برخی چیزها را عوض کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت